Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech bude z důvodu nařízení vlády ve výdejních místech tato provozní doba:
Arrakis Brno: 16.3.-1.4. zavřeno
Fantasya Praha: 16.3.-1.4. zavřeno
Matrix Ostrava 16.3.-1.4. zavřeno
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny v pražské pobočce, v Ostravě a Brně vám objednávku vydáme. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Vláda Soumraku 5 - Strážce soumraku, Lloyd Tom

Lloyd Tom: Vláda Soumraku 5 - Strážce soumraku
Název:   Vláda Soumraku 5 - Strážce soumraku
Autor:   Lloyd Tom
Žánr:   fantasy
Série:   Vláda Soumraku (5)
Počet stran:   400
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Raymond Swanland
ISBN:   978-80-7398-230-0

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   149 Kč
Sleva:   150 Kč, 50%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

NADEŠEL ČAS POSLEDNÍHO A PATŘIČNĚ KRVAVÉHO ZÚČTOVÁNÍ! Temná fantasy pentalogie Vláda soumraku je u konce…

Britové jsou zvláštní – jejich hudba se stala v řadě případů absolutním kultem, jejich humor je více než svérázný a když už se v literatuře nějaký Brit pustí do temné fantasy, stojí to opravdu za to.

Tom Lloyd nejdříve postavil na šachovnici svého světa několik zásadních figur: osudem vyvoleného Isaka, v němž se převalují cáry temnoty, připravené ho ovládnout; krále Emina snícího o neporazitelné obrovské říši a démonického chlapce Ruhena, jenž se rozhodl pokořit samotné bohy. A pak s chladnokrevností profesionála započal hru…

… plnou temné a nebezpečné magie, v níž nejde jen o pouhé přežití. Samotné kořeny Země mohou být vyrvány, dokud nebude dobojována poslední bitva a pobiti hrdinové, kteří vás ságou provázejí. A dokud nebudou naplněna pradávná proroctví o času krve, v němž vše zahyne.

Dark fantasy jak se patří

Drsní a krutí lidé jdoucí bezohledně za svými sny, netvoři, prastará města i artefakty, které v sobě skrývají neobyčejnou moc – všechny tyto základní propriety hrdinské fantasy zahalil Tom Lloyd do hávu temnoty a vytvořil precizně vystavěný a brilantně odvyprávěný příběh, který se vám zažere pod kůži.

Pokud jste propadli kouzlu Západozemí George R. R. Martina či jste byli očarováni krutostí Malazu Stevena Eriksona, máte jedinečnou možnost přidat si mezi své oblíbené světy i Zemi britského literárního mága Toma Lloyda… Anotace:

Nadešel čas posledního zúčtování. Rozhodnutí o budoucnosti Země bude sepsáno lidskou krví. Po Pyrrhově vítězství na Slatině se král Emin dozvídá pravdu o chlapci Ruhenovi. Je bezmocný a může jen truchlit pro své přátele a přihlížet, jak nepřítel slibuje nový věk míru ztrápenému lidu Země. Přestože se ale zbývající meninské jednotky mstí, démoni se svobodně procházejí Zemí a Ruhenova moc sílí, stále zůstává jiskřička naděje. Zbývá jedna poslední, zoufalá možnost, jak zvítězit, přičemž selhání je nemyslitelné. Fanatičtí vládci Vanachu ukrývají v srdci svého národa tajemství – zbraň tak strašlivou, že ji může použít jen mrtvý a jen šílenec by se o to pokusil; bez ní ale bude Narkang srovnán se zemí. Poslední rok si vybral děsivou daň a Ruhenovy plány, které zahájil už před tisíci lety, mají přinést strašlivé ovoce. Pokud ho někdo nezastaví, mohou mít jediný výsledek: naprostou dominanci nad samotnými bohy.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 139 Kč
 188 Kč
 188 Kč
 195 Kč
 188 Kč
 349 Kč
 269 Kč
 970 Kč
 129 Kč
 132 Kč
 181 Kč
 174 Kč