Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Registrace

I neregistrovaný a nepřihlášený návštěvník může bez problémů využívat služeb fantasya.cz (číst, hodnotit, komentovat), ale jenom registrovaný a přihlášený uživatel získává ze stránky všechny výhody.

Výhody, které má registrovaný a přihlášený uživatel:

  1. Možnost vytvářet nová témata k diskuzi (neregistrovaní můžou jenom přispívat do existujících diskuzí).
  2. V diskuzích a při nakupování jsou vyplněny údaje uživatele, není nutné zadávat je znovu a znovu.
  3. Možnost ukládat si zboží, které ještě není možné zakoupit (kniha ještě nevyšla), do seznamu přání a být tak okamžitě informován, když bude možné zboží zakoupit.
  4. Evidence objednávek a přehled jejich stavu, možnost storna objednávky.
  5. S rostoucím počtem objednávek roste kredit uživatele – v závislosti od kreditu se zvyšují slevy na zboží!
  6. Možnost dostávat e-mailem informace o novinkách.

Proces registrace

Registrace je jednoduchá. Po kliknutí na položku nová registrace v menu v pravém horním rohu stránky se zobrazí formulář. Po jeho vyplnění a odeslání bude okamžitě vytvořeno nové uživatelské konto. Po úspěšné registraci (o úspěchu bude uživatele stránka informovat) se uživatel může přihlásit (formulářem vpravo nahoře) a po přihlášení uvidí své osobní menu (opět vpravo nahoře, menu nahradí přihlašovací formulář). Nové menu bude vypadat asi takto:

odhlásit | změnit údaje | přehled objednávek | seznam přání

Kliknutím na změnit údaje se opět zobrazí registrační formulář, ale tentokrát s předvyplněnými údaji, které byly zadány při registraci (nebo předchozí změně). Kromě přihlašovacího jména (loginu) je možné změnit kterýkoliv údaj, i heslo.

Přehled objednávek a seznam přání jsou na společné podstránce, více informací o seznamu pŕání naleznete v této sekci nápovědy. V osobním menu se projeví pouze počet titulů v seznamu přání, pokud nějaká kniha v seznamu je, číslo se zobrazí v osobním menu vedle položky „seznam přání“.

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo pro přístup k vašemu kontu, klikněte, prosím, v základním menu vpravo nahoře na položku „Zapomněl jsem heslo“. Zobrazí se vám formulář, kde máte možnost zadat svoje přihlašovací jméno a e-mail, který jste uvedli při registraci. Pokud jméno a e-mail souhlasí s údaji v databázi, vygeneruje vám stránka nové heslo (staré nezná nikdo kromě vás, ani správce stránky ne) – a toto nové heslo vám zašle do vaší e-mailové schránky.

Nové heslo bude samozřejmě ve tvaru náhodného řetězce složeného z písmen i číslic – pokud máte problém si ho zapamatovat, můžete si je, samozŕejmě, po přihlášení ve vašem kontě změnit.

Pokud si nepamatujete ani svoje přihlašovací jméno, nebo jste při registraci neuvedli žádný e-mail, kontaktujte nás, prosím, přímo (viz kontakty nebo na adrese webmaster@fantasya.cz). V žádném případě se neregistrujte znovu, přišli byste o svůj seznam vyřízených objednávek a o kredit, od něhož se určuje sleva na zboží!!!