Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Resident Evil 4 - Podzemí, Perry S. D.

Perry S. D.: Resident Evil 4 - Podzemí
Název:   Resident Evil 4 - Podzemí
Autor:   Perry S. D.
Žánr:   horor
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Titan Books
ISBN:   978-80-7398-339-0

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   174 Kč
Sleva:   75 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

„V PODZEMNÍ LABORATOŘI ČÍHAJÍ TMA, KREV, SMRT, ZMAR…“

… a hlavně nejnovější živá zbraň made in Umbrella!

Základní premisa téhle světově proslulé série je až kongeniálně jednoduchá: ve společnosti vyvíjíjející ničivé biologické zbraně selžou bezpečnostní a kontrolní mechanismy a smrtící vir, který unikne, změní osazenstvo laboratoří v krvelačné a nelítostné bestie.

Příběh, který je pak na tuto premisu nasazen, zmíněnou jednoduchou kongenialitu kopíruje: do laboratoří je vyslána vojenská jednotka, aby zjistila, co se stalo. Nastává boj o přežití. Banální, ale univerzálně platné pravidlo, že „v jednoduchosti je síla“, naplňuje nejdříve videoherní, posléze filmová, komiksová a literární série Resident Evil beze zbytku.

A přestože na románovou sérii čekali čeští čtenáři poměrně dlouho, už nyní můžeme říci, že i tuzemské knihkupecké pulty byly dobyty a osvobozeny od infikovaných živých mrtvých. Po románech Konspirace Umbrella, Caliban Cove a Město mrtvých totiž přichází nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) v relativně krátké době už se čtvrtým svazkem, nazvaným Podzemí.

Noční můra

Americká autorka S. D. Perry pak v tomto dílu staví na osvědčeném mustru, kdy do hry (tedy do rozsáhlého vědeckého komplexu) vrací oblíbené postavy z předchozí knihy, aby je znovu vystavila naprostému peklu. Tentokrát se zdá, že je překažení zlovolných plánů Umbrelly na dosah, ale nakonec je protivník ještě drsnější, než si kdy mohli hlavní hrdinové vysnít v těch nejčernějších nočních můrách.

V Podzemí na ně čeká nejnovější živá a vpravdě ničivá zbraň, na čtenáře pak všechny oblíbené ingredience, kvůli kterým si (nejen) knižní sérii oblíbili: nářezová akce, zmutované stvůry, drsní hrdinové a pochmurná atmosféra totálního zmaru. Kdo okusí, podlehne.

Anotace: Navzdory obrovské moci začíná děsivá Korporace Umbrella ztrácet kontrolu nad svými tajnými zařízeními. Už tři laboratoře byly zničeny bývalými členy S.T.A.R.S. – polovojenské organizace, kterou Umbrella pomohla založit. Pod povrchem pouště na americkém jihozápadě má být uvedeno do provozu jedno z nejsofistiko­vanějších zařízení. A někde uvnitř se může nacházet i klíč k zastavení Umbrelly jednou provždy! Pokud se ovšem Rebecce Chambersové a jejim přátelům podaří proniknout do podzemí a přežít útoky geneticky modifikovaných monster, která na ně čekají pod sluncem spálenou zemí…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 174 Kč
 167 Kč
 269 Kč
 332 Kč
 188 Kč
 129 Kč
 195 Kč
 188 Kč
 239 Kč
 237 Kč
 249 Kč
 349 Kč