Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Pradorský měsíc, Asher Neal

Asher Neal: Pradorský měsíc
Název:   Pradorský měsíc
Autor:   Asher Neal
Žánr:   scifi
Počet stran:   182
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Petr Kotrle
Autor obálky:   Steve Rawlins

Běžná cena:   199 Kč
Naše cena:   179 Kč
Sleva:   20 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

První kontakt… ve stylu Řádu! * Řád je exkluzivní klub civilizací, které pronikly do kosmu. Je pedantický a byrokratický, a jeho dominium zasahuje od centrální Země až do nekonečných hlubin galaktické prázdnoty. Když se ale Řád poprvé setká s mimozemským životem v podobě velkých a nepřátelských krabovitých masožravců nazývaných Pradoři, není pochyb, v co to nutně musí vyústit… v totální válku. * Řád i planety, které k němu nepatří, se snaží rychle vzchopit a přeměnit v militantní společnost. Kosmické lodi se utkávají v boji, orbitální stanice i celé planety jsou dobývány a drancovány, ale pro Jebela Kronga a Morii Salemovou, dva netypické hrdiny zachyceni v centru válečné vřavy, je tato válka mnohem víc, než jen střetem dvou kultur, víc než souboj techniky s brutální silou… je to pro ně osobní záležitost. * Román z časů, které předcházely událostem kolem agenta Cormaca i na planetě Spatterjay.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Pradorský měsíc, Asher Neal
BoriHokr - 30. 10. 2009 13:59

V rámci asherovy tvorby ze světa Řádu se začíná další série. Miniromán (rozsahem, nikoliv kvalitou) odehrávající se na počátku pradorských válek sleduje takřka osobní střet jednoho pradorského kapitána a legendou se stávajícího lidského bojovníka. do toho něco té techniky, něco terorismu a hlavně hodně vtipu (brutálního a skrz naskrz černého) a politické nekorektnosti. Emzáci JSOU zrůdy a skutečně lidi ŽEROU. Je třeba jim nakopak krunýře a ukázat jim, že s lidstvem a UI se nezahrává. Akční scény jsou řádně krvavé a nápadité, poznámky o šoku z Pradorů taktéž a náhledy do jejich myšlení, i když kruté a nelidské prostě k popukání. Jen škoda, že Asher zůstal na půl cesty a jeho Pradoři se nakonec ukáží ne jako naprosto cizí a nepochopitelná rasa, ale prostě jen jako trochu amorálnější lidští jedinci. I tak ovšem výborné čtení s klasickou obálkou a tradičně výborným překladem Petra Kotrleho.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 233 Kč
 233 Kč
 251 Kč
 233 Kč
 215 Kč
 224 Kč
 404 Kč
 251 Kč
 377 Kč
 215 Kč
 260 Kč
 332 Kč