Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Neverwinter 4 - Poslední hranice, Salvatore R. A.

Salvatore R. A.: Neverwinter 4 - Poslední hranice
Název:   Neverwinter 4 - Poslední hranice
Autor:   Salvatore R. A.
Žánr:   fantasy
Počet stran:   336
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Todd Lockwood

Běžná cena:   319 Kč
Naše cena:   223 Kč
Sleva:   96 Kč, 30%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

„Stínoví černokněžníci versus vyvolení bohů!“

Letohradská tetralogie spěje k velkolepému konci

Svět Forgotten Realms se počtvrté a naposledy rozprostře v dalším díle série Neverwinter.

Usazuje se nová realita po Moru kouzel, nebo se chystá návrat té staré? Stínopád by rád ochutnal nadvládu a zatímco se černokněžníci a druidi hádají o výklad starého proroctví a jejich zrak se upírá k Drizztu do’Urdenovi, nic netušící drowský odpadlík sleduje ztrápeným zrakem siluetu Letohradu, který po kataklyzmatu povstává z popela, avšak stále zůstává pouhým stínem toho, čím býval.

Drizzt potřebuje jít na sever a nechce putovat sám. Vzpomíná na staré společníky a neodolá pokušení srovnávat s nimi své nové přátele. Elfka Dahlia, zastírající temné a bolavé tajemství, má povahu kudlanky a její nálady se mění jako počasí. Zabiják Artemis Entreri se zbavil otroctví vnímavého meče a už by nejraději nikam nešel, což dává Drizztovi okatě najevo. Trpaslice-léčitelka Ambra, ač vtipná a užitečná, je bývalý špeh a stejně jako stínem dotčený mnich Afafrenfere s výmluvným tetováním na paži patřívala ke Cavus Dun. Budou Drizztovi dobrými druhy?

Všetečné oči Stínopádu

Zabití mocného tieflinga Herzga Alegniho a zničení Charonova spáru novému společenství jen tak neprojde. Stínopád se zlobí a Drizzt je špehován, aniž by to tušil. Dostává zpět svého černého pantera Guenhwyvar, jenže jeho stará dobrá přítelkyně z astrálních sfér nějak není ve své kůži. Drizzt je přesto rád, že ji může přivolat – kdyby tak tušil, že si tím pod sebou řeže pomyslnou větev. Oči černokněžníků jsou všude.

A zatím v Gauntlgrymu povstává někdo, koho Drizzt považoval za mrtvého. Ani žoldácký cech Bregan D’aerthe a osoby s ním spojené nespouští Drizzta do’Urdena z dohledu. Stejně jako zchromlý tiefling Efron, jehož největší touhou je zabít elfku Dahlii, a má pro to zatraceně dobrý důvod. Ani Dahlia, ani hraničář Drizzt však nepatří k těm, kdo by před ním utíkali.

Pojďte s temným elfem putovat po souši, přihlížet nejen úsměvným hospodským bitkám, ale také bojovat meči, scimitary i magií a stát se aktéry vážných zápasů s živými, nemrtvými i mořskými děsy, v nichž bude nutno spolehnout se na to, že charisma drowského odpadlíka přesvědčí liknavé spojence jít tou správnou cestou.

Nakladatelství FANTOM Print přináší knihu Poslední hranice, která uzavírá sérii Neverwinter a nesmí ujít žádnému milovníkovi temného elfa. Osamělý drow není tak docela sám a opět dokazuje, že v jeho srdci je odvaha a smysl pro čest a že dokáže najít spojence i v té nejzoufalejší situaci a těch nejkrušnějších časech.

Anotace:

V poslední knize ságy Neverwinter, která se vyšplhala na čtvrté místo žebříčku bestsellerů New York Times, kráčí Drizzt Do’Urden po křivolaké stezce plné tajemství a lží. Jak se stále hlouběji zaplétá do temných tajemství své společnice Dahlie, pouta, která ji kdysi vázala k Drizztovi, hrozí zpřetrháním, a naopak ta s jeho bývalým nepřítelem, Artemisem Entrerim, sílí. V jeskyních Gauntlgrymu si zatím drow Tiago Baenre najme Bregan D’aerthe, aby mu pomohlo Drizzta zničit. Agenti této elitní drowské žoldnéřské skupiny mu naslibují spoustu věcí, které možná nedokážou splnit, potají totiž spřádají vlastní plány. Odhodlán opět bojovat za to, co je správné, se Drizzt vydá zpátky na sever – na Planinu ledového větru. Budou ho jeho noví společníci následovat? Může bojovat s temnotou sám? Každopádně však už zná svůj cíl – je jím jediné místo, kde se opravdu cítil doma.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 237 Kč
 202 Kč
 202 Kč
 359 Kč
 296 Kč
 305 Kč
 174 Kč
 181 Kč
 167 Kč
 167 Kč
 189 Kč
 174 Kč