Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez, Kotleta František

František Kotleta: Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez
Název:   Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez
Autor:   Kotleta František
Žánr:   fantasy
Série:   Bratrstvo krve (2)
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Epocha
Autor obálky:   Piotr Cieśliński
ISBN:   978-80-7425-134-4

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   233 Kč
Sleva:   26 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

V první knize to mimozemšťanům ještě prošlo, teď se ale zbytky zdecimovaného upírstva vydaly do posledního boje. A že tenhle boj začíná ve čtvrti plné bojechtivých transvestitů, není nakonec na škodu. Jenže žlutí okupanti mají dost síly vzdorovat, a jestli po něčem touží, tak je to odkázat upíry jednou provždy do mýtů a legend. Ve hře je ale ještě jeden hráč – někdo podivný, kdo za sebou zanechává radioaktivní stopu… Pokud má být lidstvo znovu svobodné, je potřeba odpálit pár bomb a najít spojence, kteří mohou být mnohem nebezpečnější než ti nejhorší nepřátelé. František Kotleta se vrací a je ještě hustější, akčnější a zábavnější.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez, Kotleta František
Pastelka - 25. 08. 2012 23:02

Docela jsem zvědav, jak se autor (nebo snad autoři...) popere s názvem třetí knihy. Ve stopách prvních dvou bych čekal "krutohustohustě nejhustější nářez" :) Ty autory jsem zmínil z důvodu jemné avšak znatelné změny stylu vyprávění a použitých vyjadřovacích prostředků. Vysvětlením je postupné zrání autora, případně nějaká forma vzdělání v oboru, nebo pod tajemným pseudonymem skotačí celá skupina výtečníků. Ovšem bez ohledu na rodokmen je to kniha dobrá a to dokonce tak, že jsem v průběhu čtení měl místy pocit ne nepodobný čtení Vládců strachu. V konečném součtu by proti Vládcům neobstála (ono ale co taky, že...). Spolu jim to však v knihovně sluší - hustě. Třetí díl se snad už konečně vymaní z okov autobiografického cestopisu a stane se z něj opravdová galaktická řežba! V to doufám a na vánoce už nic jiného nechci :-)
RE: Ad Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez, Kotleta František
Klerik - 27. 08. 2012 15:19

Je to o něco málo horší, než to co předvádí Kopřiva a nebo Kulhánek, ale rozhodně se jedná o super knížku, jejíž zásadní vadou je jen délka (fakt je to moc krátké, za dva dny přečteno).

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 260 Kč
 242 Kč
 197 Kč
 251 Kč
 269 Kč
 129 Kč
 838 Kč
 179 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 260 Kč
 323 Kč