Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Ztracená flotila 2 - Smělý, Campbell Jack

fs_ob_2010916134251
Název:   Ztracená flotila 2 - Smělý
Autor:   Campbell Jack
Žánr:   sci-fi
Série:   Ztracená flotila (2)
Počet stran:   320
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jiří Matyskiewicz
Autor obálky:   Petr Willert

Běžná cena:   229 Kč
Naše cena:   160 Kč
Sleva:   69 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Už Neochvějný byla výborná military sci-fi, ale Smělý posunul laťku kvality ještě výše… * Alianční flotila, stojící proti přesile lodí Syndikovaných světů, pokračuje ve svém nebezpečném ústupu přes nepřátelské hvězdné systémy. Pod vedením legendárního kapitána Johna „Black Jack“ Gearyho se snaží dostat domů s cennou kořistí: klíčem k syndické hypersíti, klíčem k vítězství. Geary je přesvědčen, že se Syndikové chystají alianční flotilu přepadnout a jednou provždy ji zničit. Když si uvědomí, že nejlepší (a také jedinou) šancí na přežití je udělat neočekávané, rozhodne se přejít do útoku…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Smělý, Campbell Jack
Stopař - 15. 08. 2011 10:01

Nestává se často, aby se druhý díl vyrovnal tomu prvnímu nebo snad aby ho dokonce překonal. Často to bývá tak, že s každým dalším dílem jde úroveň níž a níž, jak autorovi pomalu dochází nápady. Tentokrát je to jinak. Druhý díl se povedl a víc než to. Neztratil nic ze svého spádu a pokud jste jedním dechem přečetli ten první, zde rozhodně nebude zklamáni. Ano nevyvaroval se občasného krátkého vyplnění hlavního příběhu nějakou tou „vedlejší“ záležitostí, ale to se dá prominout. Většinou je ta pasáž krátká, není jich mnoho a i když budete mít chuť to prostě přeskočit, nakonec to projdete a tím víc se budete těšit na pokračování hlavní linie. Přečíst nejprve první díl vřele doporučuji, jinak budete hlavně souvislostech plavat, ale to knize až tak neubírá. Poslední roky nevychází příliš mnoho „vesmírných sci-fi“ a tak lze s klidem na tomto bitevním poli považovat sérii Ztracené flotily za současného jasného vítěze. Zbývá jen snad jen jediná otázka : „Kdy už sakra bude další díl ?“ Plusy ( boje celých flotil lodí / důraz i na osobnosti kapitánů lodí / lehce humorné okamžiky pro odlehčení napětí ) Mínusy ( chtělo by to více cest do nových systémů v jedné knize, takhle to vypadá na dost dílů, což ale na druhou stranu může potěšit ) ( Sci-fi ) ( Hodnocení : 9 / 10 )
moc pekné,,,
tomas - 21. 12. 2011 16:30

velmi dobre sa to číta,, kedy bude Valiant??,

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 160 Kč
 160 Kč
 242 Kč
 174 Kč
 160 Kč
 229 Kč
 119 Kč
 202 Kč
 969 Kč
 195 Kč
 202 Kč
 202 Kč