Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Zlo přichází třikrát, Doseděl Svatopluk

Doseděl Svatopluk: Zlo přichází třikrát
Název:   Zlo přichází třikrát
Autor:   Doseděl Svatopluk
Žánr:   horor
Série:   Edice Pevnost (15)
Počet stran:   163
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Wolf Publishing
Autor obálky:   Grigory Vyatkin

Běžná cena:   99 Kč
Naše cena:   94 Kč
Sleva:   5 Kč, 5%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Do Jarošova přichází Zlo. A to hned třikrát. Poprvé během nestandardní spiritistické seance ve starém, strašidelnou pověstí opředeném domě pod hřbitovem. Je vyvoláno nechtěně, když už tu však jednou je, nezaváhá, zavrčí a pak sekne drápem. Krásná Sabrina Bauerová se zase pokouší o sebevraždu. Šílí totiž z neodbytného nápadníka, který je sice mrtvý, ale nehodlá to vzít na vědomí dokud nenajde, co najít musí. Krůček od smrti je i Viktor Berhof. Ten do hrobu naopak nechce, ale lékaři hovoří jasně – jeho krev umírá a on s ní. Potom je v blízkém lese zavražděno první dítě a Viktorovi se začíná zdát velmi zneklidňující sen… Temné momenty historie vesnice, ležící na hranici lesnaté České Kanady, nyní ožívají v trilogii novel o negativních paranormálních silách, jež někdy aktivuje i pouhá náhoda či úkrok nesprávným směrem. Čeká na vás zlá čarodějnice, stovky let mrtvý žoldák, člověk s vlčí krví v žilách a samozřejmě i několik pochybných vyvolených, kterým osud dopřál pochopit pravý význam slova strach.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Zlo přichází třikrát, Doseděl Svatopluk
wiwi - 04. 04. 2008 18:53

Skvělé horory od domácího autora. Jak se u hororů nebojím, tady mi, zvláště u první povídky, naskakovala husí kůže. Pochválila bych také výborné fotografie v textu, díky kterým vypadají příběhy autentičtěji (tím spíš, že jsou černobílé) - k tomu ostatně přispívá i fakt, že náměty Svatopluk čerpal z reálné kroniky reálné české vesničky.
Zlo přichází třikrát, Doseděl Svatopluk
jindra_strelec - 06. 05. 2008 22:04

Po hříchu málo je českých hororů. Přestože tohle není můj úplně nejoblíbenější žánr, čas od času je příjemné dopřát si trochu té hrůzy na stránkách nějaké knihy ( a teď nemyslím na její zpracování nebo redakční práci ). Svatopluk Doseděl je vlastně jediným českým, ryze hororovým autorem, který se dokázal se svými příběhy prosadit na stránky časopisů i knih. Pokud jste četli Bestseller a byli jste s ním spokojeni, bude se vám určitě líbit i Zlo přichází třikrát. Přestože nenabízí románovou formu, myslím si, že je dokonce lepší. Hrdinové všech příběhů jsou totiž obyčejně civilní lidé, se kterými se můžete lehce ztotožnit a jakých jste za svůj život už několik potkali. Jejich osobní problémy jsou pak pochopitelné úplně každému. Dalším velkým kladem knihy je i styl vyprávění. Svatopluk Doseděl ve všech příbězích buduje atmosféru postupně, přidává neobvyklé a nebezpečné situace po troškách, aby je vzápětí dokázal přetavit v čiročirou hrůzu. Každý ze tří příběhů tak graduje v samém závěru a stejnou gradaci má seřazení novel tak jak vyšly, protože Lykantropie je totiž opravdovým vrcholem. Za zmínku určitě také stojí reprodukce černobílých fotografií, které názorně přibližují místa, kde se děj jednotlivých novel odehrává a dávají jim punc skutečnosti. Pokud se tedy chcete a hlavně umíte bát nad stránkami knihy a vychutnat si dobré horory, pak vítejte v Kalvárii. Zlo na vás již netrpělivě čeká.
Nemesis 95
Jana - 22. 07. 2008 16:32

Můj příspěvek se týká povídky Mayflower. Prosím, nabídněte, budu moc ráda. Děkuju
RE: Nemesis 95
Jirka - 14. 08. 2008 16:28

MAYFLOWER: http://www.minotaur.cz/sfaf/catalog/krvava-hostina-p-1411.html?osCsid=8453117ab5d438e894cba3bfb9b5c18a

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 89 Kč
 99 Kč
 134 Kč
 94 Kč
 94 Kč
 107 Kč
 116 Kč
 94 Kč
 94 Kč
 116 Kč
 139 Kč