Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Zeměplocha 22 - Poslední kontinent, Pratchett Terry

Pratchett Terry: Zeměplocha 22 - Poslední kontinent
Název:   Zeměplocha 22 - Poslední kontinent
Autor:   Pratchett Terry
Žánr:   fantasy
Série:   Úžasná Zeměplocha (22)
Počet stran:   428
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Talpress
Překladatel:   Jan Kantůrek
Autor obálky:   Josh Kirby

Běžná cena:   349 Kč
Naše cena:   248 Kč
Sleva:   35 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Tohle je poslední zeměplošský světadíl. Je horký. Je suchý… velmi suchý. Bývala tady prý sice kdysi věc nazývaná Vlhko, ale nikdo tomu nevěří. Prakticky všechno, co není jedovaté, je jedovaté smrtelně. Ale je to, do prdele, to nejlepší místo na celým světě, jasný? A během několika dnů zahyne, pokud ovšem… * Kdo je ten hrdina, který neohroženě kráčí rudou pouští? Ten zázračný střihač ovcí, nepřekonatelný krotitel koní, bezkonkurenční vozka mnohospřeží, bezedný piják piva, neuvěřitelný stopař a člověk, který je dokonce schopen sníst Masový koláč v kukuřičné placce za střízliva? Muž se špičatým kloboukem a Zavazadlem – poslední hrdina.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Poslední kontinent, Pratchett Terry
BoriHokr - 19. 06. 2009 11:48

Mrakoplas je proste Hrdina s hooodne malym h... a takoveho ho mame radi. Jeho exkurze na zemeploskou obdobu australie je vyborna zabava, nejen kvuli chudakovi ptakopyskovi, ale hlavne diky starym znamym z Neviditelne univerzity. Jinak samozrejme plati, ze na sve si prijdou hlavne ti, kdo neco malo o Australii vedi (ale mam pocit, ze bude stacit pustit si Dundeeho a Australii a lamat smichy se budete take). Pobavite se, ale i poucite...napriklad o jedovatych a nejedovatych tvorech, o bohu, ktery ma na starost evoluci a jak privolat dest ci oholit ovci. Pratchett se vyradil, Kirby dodal dalsi perfektni obalku, Kanturek preklad...proste hooodne dobra Zemeplocha, ktera potesi i tim, ze se neorientuje pouze na Ankh Morpork.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 279 Kč
 275 Kč
 248 Kč
 295 Kč
 295 Kč
 266 Kč
 248 Kč
 288 Kč
 284 Kč
 223 Kč
 295 Kč
 314 Kč