Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do 16..12. (PPL) nebo 19.12. (Česká pošta), aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko zpoždění.

Zaklínač 2 - Meč osudu brož., Sapkowski Andrzej

Sapkowski Andrzej: Zaklínač 2 - Meč osudu brož.
Název:   Zaklínač 2 - Meč osudu brož.
Autor:   Sapkowski Andrzej
Žánr:   Knihy
Počet stran:   398
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Leonardo
Překladatel:   Stanislav Komárek a Jiří Pilch
Autor obálky:   Michal Ivan

Běžná cena:    
Naše cena:   269 Kč
Sleva:   35 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Hlavním hrdinou tvorby A. Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání. nicméně není pouze chladnokrevným profesionálem a už vůbec ne jedním ze superhrdinů, jimiž se žánr fantasy jen hemží. Postupně vychází najevo, že neměl možnost si svůj osud svobodně zvolit, ale naopak je nucen draze platit za schopnosti a dovednosti nedosažitelné a vesměs též nepochopitelné běžným smrtelníkům. Proto vyvolává strach a zároveň nevraživost a odpor těch, jejichž životy vlastně chrání. Přes své pozitivní působení jsou zaklínači odsouzeni k vyhnanství na samém okraji společnosti, která sice působí vnějškově středověkým dojmem, avšak s mnoha atributy převzatými ze současnosti.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Zaklínač 2 - Meč osudu brož
Jakub Jelínek - 25. 07. 2013 16:13

Tuto knihu jsem naposled četl asi tak před dvěma roky, takže doufám, že tu nebudu podávat lživé informace. Meč osudu je druhá kniha série Zaklínač, a stejně jako ta první je povídková. Ale i přesto, že je povídková, a jednotlivé povídky, až na tu poslední, nezapadají do "hlavní" linie příběhu knih o Geraltovi a Ciri, tak by ji žádný fanoušek zaklínače neměl vynechat, jelikož se dozvíte více o některých postavách, jak hlavních, tak i vedlejších(např. Yarpen Zigrin), ale hlavně se dozvíte jak Geralt na Ciri narazil.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 224 Kč
 224 Kč
 233 Kč
 269 Kč
 314 Kč
 251 Kč
 125 Kč
 224 Kč
 314 Kč
 399 Kč