Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Zaklínač 2 - Meč osudu brož., Sapkowski Andrzej

Sapkowski Andrzej: Zaklínač 2 - Meč osudu brož.
Název:   Zaklínač 2 - Meč osudu brož.
Autor:   Sapkowski Andrzej
Žánr:   Knihy
Počet stran:   398
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Leonardo
Překladatel:   Stanislav Komárek a Jiří Pilch
Autor obálky:   Michal Ivan
ISBN:   978-80-7477-080-7

Běžná cena:   329 Kč
Naše cena:   296 Kč
Sleva:   33 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Hlavním hrdinou tvorby A. Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání. nicméně není pouze chladnokrevným profesionálem a už vůbec ne jedním ze superhrdinů, jimiž se žánr fantasy jen hemží. Postupně vychází najevo, že neměl možnost si svůj osud svobodně zvolit, ale naopak je nucen draze platit za schopnosti a dovednosti nedosažitelné a vesměs též nepochopitelné běžným smrtelníkům. Proto vyvolává strach a zároveň nevraživost a odpor těch, jejichž životy vlastně chrání. Přes své pozitivní působení jsou zaklínači odsouzeni k vyhnanství na samém okraji společnosti, která sice působí vnějškově středověkým dojmem, avšak s mnoha atributy převzatými ze současnosti.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Zaklínač 2 - Meč osudu brož
Jakub Jelínek - 25. 07. 2013 16:13

Tuto knihu jsem naposled četl asi tak před dvěma roky, takže doufám, že tu nebudu podávat lživé informace. Meč osudu je druhá kniha série Zaklínač, a stejně jako ta první je povídková. Ale i přesto, že je povídková, a jednotlivé povídky, až na tu poslední, nezapadají do "hlavní" linie příběhu knih o Geraltovi a Ciri, tak by ji žádný fanoušek zaklínače neměl vynechat, jelikož se dozvíte více o některých postavách, jak hlavních, tak i vedlejších(např. Yarpen Zigrin), ale hlavně se dozvíte jak Geralt na Ciri narazil.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 269 Kč
 269 Kč
 233 Kč
 233 Kč
 314 Kč
 359 Kč
 197 Kč
 224 Kč
 359 Kč
 314 Kč
 1933 Kč