Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Slepota, Farrer Matthew

Farrer Matthew: Warhammer 40 000 - Slepota
Název:   Slepota
Autor:   Farrer Matthew
Žánr:   scifi
Série:   Warhammer 40 000
Podsérie:   Shira Calpurnia (3)
Počet stran:   239
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Josef Hořejší
Autor obálky:   Clint Langley

Běžná cena:   209 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   21 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Třetí kniha série o důstojnici arbitrů Shiře Calpurnii. * Pán Slepé věže – obrovské pevnosti hostící bezpočet telepatů – byl zavražděn a vypátráním jeho vraha je pověřena důstojnice arbitrů Shira Calpurnia. Čelit nevyhnutelnému nepřátelství, lžím a intrikám je už samo o sobě dost špatné, ale k tomu ke všemu si ještě musí poradit s plnou stanicí pološílených jasnovidců, jimž k duševnímu zdraví rozhodně nepřispívá, že musejí každý den nahlížet do warpu. Skutečnost, že mají svou práci provádět pod přísným dohledem arbitry, jen zhorší už tak dost zlou situaci. Ale nejhorší ze všeho je, že se calpurnia musí utkat s jedinou slabostí, se kterou si možná nedokáže poradit: svou vlastní.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Slepota, Farrer Matthew
BoriHokr - 13. 02. 2009 10:13

Shira se tentokráte dostává na stanici astropatů a oproti Odkazu je opět v centru dění a opět se soustředí na vyšetřování. prostředí a zvolené téma umožnily Farrerovi vybudovat doslova hororovou atmosféru (a obálka tomu více než nahrává, vůbec celá série má asi nejlepší obrazový doprovod ve Warhammeru). Bohužel platí to, co u Odkazu - tempo a pocit z prvních několika desítek stran se nepodaří udržet. Ze Slepoty se stává sice psychologický román(ovšem v rámci Warhammeru, takže pořád plno temnoty a nebezpečí), který ovšem nepřináší mnoho nového. O to více zamrzí, že možná dvířka k hororovému pokračování si autor neotevřel (že by mohl dokázal nejen v úvodu, ale i v jedné scéně z warpu v Odkazu). Naopak vracející se motiv Slepoty, fyzické i mentální potěší. FArrer píše skvělé knihy, jen to prostě mohlo být lepší.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství
 188 Kč
 197 Kč
 349 Kč
 323 Kč
 350 Kč
 332 Kč
 209 Kč
 215 Kč
 573 Kč
 350 Kč
 350 Kč
 215 Kč