Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Sedm Kenningů 01: Útok obrů, Hearne Kevin

Hearne Kevin: Útok obrů
Název:   Sedm Kenningů 01: Útok obrů
Autor:   Hearne Kevin
Žánr:   fantasy
Počet stran:   488
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Argo
Překladatel:   Pavel Černovský
Autor obálky:   Gene Mollica
ISBN:   978-80-2572-786-7

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   448 Kč
Sleva:   54 Kč, 20%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Kevin Hearne svou Kronikou železného druida plně prokázal výjimečné vypravěčské umění. Útokem obrů si plní dávný sen napsat velkolepou epickou fantasy, v níž vytvoří vlastní svět se zcela novou mytologií. V úvodním svazku jeho nové trilogie se lidské říše otřásají v základech po krvavém a zničujícím útoku obrů, proti nimž snad neexistuje obrany…

MATKA A VÁLEČNICE Tallynd je vojačka, která už přežila tu nejtěžší bitvu – smrt manžela. Nyní se však ocitá v předních liniích boje proti invazi obrů, jejichž cílem je vyhladit celé království, včetně jejích dvou synů – toho jediného, co jí zbylo. Nikdy nebylo víc v sázce. Pokud Tallynd selže, z jejích synů nikdy nevyrostou muži.

UČENEC A ŠPEH Dervan je historik toužící po prostém a klidném životě. Když však dostane za úkol zapisovat vyprávění tajemného barda, který by klidně mohl být agentem nebo dokonce nájemným vrahem ve službách nepřátelského království, zaplete se do víru intrik. A navíc, čím déle bard vypráví, tím víc v Dervanovi vzrůstá neblahé tušení, že on sám má s jeho příběhem něco společného, něco, co ho možná donutí vyzradit svá nejskrytější tajemství.

VZBOUŘENEC A HRDINA Abhiho rodina se odnepaměti živila lovem, on však touží po něčem jiném. Vydává se na cestu za sebepoznáním a brzy zjistí, že jeho osudem je cosi mnohem většího, než by ho kdy napadlo. Mocné kouzlo, kterým je nečekaně obdařen, by mohlo být klíčem k porážce obrů, pokud ovšem dříve nezničí jeho samotného.

Vítejte v magickém světě hrůz a zázraků. V příběhu o odvaze a válce o holé přežití, v němž se osudy jednotlivých postav nejrůznějším způsobem proplétají a ve kterém se z obyčejných lidí stávají hrdinové a z jejich životů legendy…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 269 Kč
 314 Kč
 244 Kč
 449 Kč
 305 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 493 Kč
 287 Kč
 359 Kč
 299 Kč
 215 Kč