Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Text, Gluhkovsky Dmitry

Gluhkovsky Dmitry: Text
Název:   Text
Autor:   Gluhkovsky Dmitry
Žánr:   thriller
Počet stran:   296
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Kalibr
Překladatel:   Peter Kadlec
Autor obálky:   Emil Križka

Běžná cena:   349 Kč
Naše cena:   279 Kč
Sleva:   70 Kč, 20%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Ilja Gorjunov, typický ruský osamělý hrdina, nevinně odsouzený za dealerství drog, se vrací po sedmi letech domů – a rázem se mu zhroutí svět. Matka mu zemřela, jeho dívka ho nechala, nejlepší kamarád mezitím založil rodinu a o jeho přátelství už zjevně nestojí. Ilja zůstal úplně sám. Ze zoufalství se rozhodne pomstít policistovi, který ho z uražené ješitnosti do vězení dostal, a začne uskutečňovat svůj šílený, předem ztracený plán… Autorův první realistický román, pohybující se na rozhraní thrilleru, románu-noir a dramatu, pojednává o konfliktu generací, absurditě lásky a marné touze po odplatě.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.


Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství Překladatel
 314 Kč
 305 Kč
 286 Kč
 320 Kč
 314 Kč
 269 Kč
 251 Kč
 332 Kč
 314 Kč
 404 Kč
 242 Kč