Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Temná věž 04: Čaroděj a sklo, King Stephen

9788075931801_big
Název:   Temná věž 04: Čaroděj a sklo
Autor:   King Stephen
Žánr:   horor/ fantasy
Série:   Temná věž (4)
Počet stran:   654
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Beta
Překladatel:   Linda Bartošková
ISBN:   978-80-759-3180-1

Běžná cena:   449 Kč
Naše cena:   404 Kč
Sleva:   45 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Dotisk vyprodané knihy. * Konečně se Stephen King vrací s dlouho očekávaným čtvrtým dílem k sérii Temná věž. Roland, poslední pistolník, a jeho družina těsně vyvázli z jednoho světa a vstoupili do dalšího. Právě zde svým druhům Roland vypráví dávný příběh jedné lásky a dobrodružství, ve kterém hraje hlavní roli pozoruhodná žena – Susan Delgadová. Čaroděj a sklo je strhující vyprávění plné šokujících obratů. * Čaroděj a sklo je po Pistolníku, Třech vyvolených a Pustinách čtvrtou knihou z celkem šesti nebo sedmi, které tvoří dlouhý příběh, nazvaný Temná věž. Děj celé série se odehrává v neobyčejném světě, zaplněném ohromujícími vizuálními obrazy a nezapomenutelnými postavami. Temná věž se nepodobá ničemu, co jste zatím četli. * Do rukou se vám dostává vizionářský příběh Stephena Kinga, magická směs fantasie a hororu, která je možná nejlepší Kingovou knihou. Připojte se proto k výpravě za nedostižnou Temnou věží…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Čaroděj a sklo, King Stephen
BoriHokr - 03. 02. 2009 11:55

Nejlepší díl Temné věže. King v úvodu přiznává, že se snažil najít jazyk mladého zamilovaného muže a povedlo se mu to na jedničku. Westernový Romeo a Julie s příměsí apokalypsy a nadpřirozena. Jeden z vrcholů Kingova vypravěčství a myslím, že neexistuje čtenář, který by po odložení knihy tu a tam neprohodil něco ve stylu :"ano, sai, říkáš pravdu a já říkám díky..." Jazyk knihy je skutečně neskutečně chytlavý a přes svou zdánlivě jednoduchou slovní zásobu neskutečně zatížený emocemi. Děj se tentokráte ročí kolem Rolandova mládí, ovšem na začátku se dokončí zápletka s inteligentním vlakem Blainem a na závěr se Temná věž na okamžik propojí se světem Svědectví a Čaroděje ze země Oz. A i když jsou všechny tři dějové úseky dosti odlišné, vůbec se nebijí. Naopak, dodávají si vzájemně na působivosti. Pro milovníky sérii obsahuje kniha i několik postav, s nimiž se už za jiných okolností setkal, což přispívá k dokonalejší prokomponovanosti Kingova světa.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 404 Kč
 440 Kč
 233 Kč
 260 Kč
 329 Kč
 239 Kč
 287 Kč
 251 Kč
 260 Kč
 287 Kč
 296 Kč
 251 Kč