Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou naše výdejní místa fungovat následovně:
Arrakis Brno: Běžná otevírací doba, výdej zboží u vstupu do prodejny
Fantasya Praha: Otevírací doba 13:00 - 18:00, v prodejně může být maximálně jeden zákazník
Matrix Ostrava: Běžná otevírací doba, v prodejně může být maximálně jeden zákazník
Objednávky nadále odchází, mohou ale nabrat několikadenní zpoždění. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Pistolník, King Stephen

9788075931351_big
Název:   Pistolník
Autor:   King Stephen
Žánr:   horor / fantasy
Série:   Temná věž (1)
Počet stran:   232
Provedení:   váz
Nakladatelství:   Beta-Dobrovský
Překladatel:   Linda Bartošková

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   233 Kč
Sleva:   26 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

První kniha série Temná věž. Hlavní hrdina, tajemný Roland z Gileadu, je poslední střelec přízračného světa, ztraceného obludně daleko v budoucnosti. Tento svět budí zdání, že je peklem a jeho obyvatelé dušemi hříšníků. Jeho pravdu tvrdošíjně hledá Roland, třeba i za cenu prokletí vlastní duše. Kniha sleduje honičku za mužem v černém, který staví Rolandovi do cesty napřed barmanku Allii a pak chlapce Jakea. Oba musí zaplatit životy, aby byl Roland dostatečně odlidštěn na setkání s mužem v černém.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Pistolník, King Stephen
Zvedavec - 24. 03. 2009 15:13

Velmi kvalitna seria. Mnohi si dokonca myslia, ze je to vrchol jeho tvorby. Je vsak pravda, ze cez 4. cast Carodej a sklo sa mnohi nedostali( ta kniha da zabrat a teraz nemam na mysli tych 653 stran) , ale aj napriek tomu by Temna veza nemala chybat v kniznici ziadneho fanusika S.Kinga.
RE: Ad Pistolník, King Stephen
Eli - 26. 03. 2009 09:32

Temná věž je moje srdeční záležitost. Už jsem ji četla několikrát a pokaždé jsem unešena :-) A u "Čaroděje a skla" pokaždé slzím. Já teda slzičku uroním i u "Pustin" a u posledního dílu spustím v půlce a v podstatě se propláču až do konce. Asi na starý kolena nějak měknu, nebo co :-)
Startovní díl asi nejslavnější série, asi nejslavn...
Norek - 02. 09. 2009 15:59

Startovní díl asi nejslavnější série, asi nejslavnějšího spisovatele. Název je příznačný, hlavni postavou je pistolník Roland putující zpustošeným a téměř prázdným světem z daleké budoucnosti. Je posledním žijícím příslušníkem starobylého klanu pistolníků, kterého dostihla zkáza. Proč se ale nedozvíme. Pronásleduje záhadného (úplně přezáhadného) Černého jezdce. Na cestě musí překonat a prostřílet, když už je ten pistolník, spoustu překážek a oběti, které musí položit na oltář úspěchu ve svém životním úkolu, ho zbavují všech skrupulí a zbytků lidskosti... Stephen king opět ukazuje svoje spisovatelské schopnosti a skvělý styl. Ozvláště působivé jsou retrospektivní pasáže z doby Rolandova výcviku na pistolníka v sídle klanu. Nemohl jsem si pomoct, ale připomínalo mi to Sapkovského Kaer-Morhen zaklínačů. To co zapůsobí nejvíc je atmosféra příběhu. Zpustošený svět, kterým putuje osamocený Roland, kdo se s ním zpřátelí musí zemřít. Daní za dechberoucí atmosféru knížky je přílišná rozvláčnost příběhu, a zdlouhavá popisnoat prostředí, která očas člověka donutí i k spánku. Série o Temné věži je pentalogií, takže se není čemu divit, že se nikam nespěchá.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 404 Kč
 404 Kč
 440 Kč
 314 Kč
 224 Kč
 251 Kč
 329 Kč
 242 Kč
 179 Kč
 323 Kč
 296 Kč
 287 Kč