Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Reeve Philip - Artur Mumby 1+2: Tajemství prstenců Saturnu + Tajemství saténových klobouků, Reeve Philip

tajemstvi-prstencu-saturnu-28961
Název:   Reeve Philip - Artur Mumby 1+2: Tajemství prstenců Saturnu + Tajemství saténových klobouků
Autor:   Reeve Philip
Žánr:   scifi
Počet stran:   356 + 336
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Mladá fronta
Překladatel:   Dominika Křesťanová

Běžná cena:   658 Kč
Naše cena:   592 Kč
Sleva:   66 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

1. kniha série Artur Mumby: Píše se rok 1851 a Británie se těší nebývalému rozmachu. Je nejen největší říší na zeměkouli, ale ovládá i celou řadu kolonií na jiných planetách a planetkách naší sluneční soustavy. Jedenáctiletý Artur Mumby, jehož neuvěřitelná dobrodružství kniha zachycuje, žije s otcem a sestrou Myrtle ve vile Jitřenka, plující na oběžné dráze kousek od Měsíce. Nudu všedních dní v odlehlé vile naruší ohlášení nečekané návštěvy jakéhosi pana Webstera, který, jak se později ukáže, není vědeckým kolegou Arturova otce, nýbrž… obrovským bílým pavoukem. Vědecko-fantastický příběh z pera vynikajícího spisovatele pro mládež. Dobrodružné vyprávění o nebezpečenství a odvaze v nejzazších koutech vesmíru.

2. kniha série Artur Mumby: Pokračování dobrodružného vyprávění Tajemství prstenců Saturnu. Mumbyovi obdrží pozvání do nově otevřeného grandhotelu v exotické oblasti Hlavního pásu asteroidů mezi Marsem a Jupiterem. Namísto nerušených prázdnin na břehu moře je ale čeká celá řada překvapení. Moře záhadně mizí a zase se objevuje, hotel sám jako by klouzal časem a o překvapení není nouze ani mezi hosty. Dřív než se nadějí, musí Art, Myrtle, jejich matka a Jack Wirwal čelit nejen obřím písečným škeblím a dravým hvězdicím z prehistorického Marsu, ale i mnohem lstivějším protivníkům…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 224 Kč
 260 Kč
 206 Kč
 224 Kč
 314 Kč
 224 Kč
 323 Kč
 224 Kč
 359 Kč
 206 Kč
 314 Kč
 251 Kč