Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Jidáš 2 - Syn Jidášův, Heitz Markus

Heitz Markus: Syn Jidášův
Název:   Jidáš 2 - Syn Jidášův
Autor:   Heitz Markus
Žánr:   horor
Série:   Jidáš (2)
Počet stran:   400
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Svatava Kretková
Autor obálky:   Jon Sullivan
ISBN:   978-80-7398-297-3

Běžná cena:   319 Kč
Naše cena:   159 Kč
Sleva:   160 Kč, 50%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

„STALETÍ PROTI SOBĚ POSTAVILA MUŽE A ŽENU: DVĚ NEMRTVÉ BYTOSTI…“

Markus Heitz se vrací s temným thrillerem, u něhož zapomenete dýchat!

Ať už se podíváte na úspěšnou literární tvorbu německého spisovatele Markuse Heitze z jakéhokoli směru (jako na tvůrce klasické „tolkienovské“ fantasy, nebo jako autora temných fantaskních thrillerů), musíte uznat, že tento sympatický chlapík (který už několikrát navštívil Českou republiku) opravdu není žádné ořezávátko.

Toto tvrzení podporuje i fakt, že v posledních několika letech se jen málokdy stalo, že v nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) nevyšla nějaká jeho nová kniha (jen tento rok to budou hned tři). Tou aktuální je druhý díl drsné, temné a vůbec – na dnešní dobu plnou zamilovaných upírů – trochu atypické trilogie Jidáš.

Nejen že v ní Heitz vrátil bytostem temnot jejich animální a hrozivou podobu (aniž by zapomněl na jejich lidskou, mnohdy komplikovanou stránku), ale navíc přišel s vynikajícím nápadem zkombinovat tuhle mytickou rasu s vědeckými postupy. Z tohoto záměru vznikly právě Děti Jidášovy, s nimiž se čeští čtenáři mohli setkat ve stejnojmenném prvním svazku trilogie před necelým rokem.

Strasti nemrtvých

V Synu Jidášově se vrací i jedna ze členek tohoto podivného společenství, Theresia Sarkowitzová, přezdívaná Sia, žena, která prožila několik staletí. Ta se nyní stará mimo dohled nezvaných očí o své potomky, protože to je jediné, na čem ji záleží: aby je nestihl stejný osud a ony – neboť jde o mladou matku a její dceru – se nemusely stát nemrtvými.

To, co ale vypadá jako zdánlivě jednoduchý úkol, při němž je potřeba hlavně trpělivost a obezřetnost, se mění v okamžiku, kdy Sia zjistí, že muž, který po ní pátral celá staletí, ji konečně nalezl. Tenhle muž v sobě nese nelítostnou touhu po pomstě, o čemž svědčí i jeho vlastní slova: „Znám ženu, díky níž jsem se stal obětí těchto sil. Teď jsem ji nalezl. A než ji zabiju, oloupím ji o to, na čem tak lpí.“

Anotace: Theresia Sarkowitzová, zvaná Sia, je „dítě Jidášovo“, prastará, a přece věčně mladá. V pečlivém utajení bdí nad svými potomky, nevinnou mladou ženou a její dcerou, aby je nepotkal stejně tragický osud jako ji a ony se nemusely znovu zrodit jako nemrtvé. Ovšem pak se objeví někdo, kdo po ní už celá staletí pátrá. Někdo, jehož schopnosti jsou dostatečně velké na to, aby ji zabil. A který přetéká touhou po pomstě…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 202 Kč
 242 Kč
 359 Kč
 296 Kč
 251 Kč
 449 Kč
 149 Kč
 169 Kč
 258 Kč
 181 Kč
 251 Kč
 174 Kč