Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Padlí hrdinové, ab Hugh, Dafydd

ab Hugh, Dafydd: Star Trek: Deep Space Nine - Padlí hrdinové
Název:   Padlí hrdinové
Autor:   ab Hugh, Dafydd
Žánr:   scifi
Série:   Star Trek
Podsérie:   Deep Space Nine
Počet stran:   304
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Laser-books
Překladatel:   Jan Pavlík
Autor obálky:   Petr Bauer

Běžná cena:   185 Kč
Naše cena:   167 Kč
Sleva:   18 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Oddíl cizích válečníků se dožaduje propuštění vězněného druha – o němž nikdo na Deep Space Nine jaktěživ neslyšel – a komandér Benjamin Sisko se ocitá uprostřed vražedného sporu. Těžce vyzbrojení bojovníci zaútočí na stanici a Sisko s posádkou se je zoufale snaží odrazit, aby zachránili životy obyvatel na palubě. Podivné zařízení z kvadrantu Gama navíc mezitím přeneslo ferengského barmana Quarka a šéfa bezpečnosti Oda tři dny do budoucnosti na liduprázdnou stanici Deep Space Nine. Chtějí-li ji zachránit, musejí zjistit, proč vůbec k invazi došlo, a najít cestu zpátky časem. * Dramatický návrat na stanici Deep Space Nine, která čelí naprosté zkáze!Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Padlí hrdinové, ab Hugh, Dafydd
BoriHokr - 30. 09. 2009 10:56

V rámci knih ze světa Star Treku rozhodně nadprůměrný počin, který ovšem není nepřístupný i těm, kdo se o ST blíže nezajímají. Autor sice ctí kánon seriálů a knih, včetně jejich ustálených motivů (jako je např. neustálé cestování turbovýtahy, opakování oblíbených konfliktů mezi postavami, zdůraznění estetiky Star Treku na vybavení a vesmírných zařízeních...), ale jeho příběh sleduje dvě časové linie, z nichž jedna se točí kolem smrti všech postav a druhá kolem pátrání po tom, co se vlastně stalo a jak tomu případně zabránit. Hugh tak může psát ultra akční román, který zaujme i nezaujatého čtenáře, stejně jako se nořit do hlubin postav, což ocení zase fanoušci. Kniha prostě nabízí pro každého něco a rozhodně se nedá říct, že by někde přešlapovala na místě či nechala něco nedořečené či nedotažené do konce. Jistě, pořád je to nenáročné oddšechové čtení, ovšem napsané s úctou k řemeslu a předloze a přitom dostatečně své, aby obstálo i samo o sobě. Samozřejmostí je ediční pečlivost v terminologii a jednotná ladění obálek - jen tentokrát nechápu, proč je na obálce postava, která má v knize minimální roli. To ovšem na kvalitě knihy nic nemění, spíše se jedná o malou drobnost.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství
 242 Kč
 181 Kč
 237 Kč
 359 Kč
 99 Kč
 312 Kč
 224 Kč
 99 Kč
 158 Kč
 209 Kč
 251 Kč
 224 Kč