Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Smrt - Vysoká cena za život, Gaiman Neil, Bachalo Chris, Buckingham Mark a McKean Dave

Gaiman Neil, Bachalo Chris, Buckingham Mark a McKean Dave: Smrt - Vysoká cena za život
Název:   Smrt - Vysoká cena za život
Autor:   Gaiman Neil, Bachalo Chris, Buckingham Mark a McKean Dave
Žánr:   komiks
Počet stran:   104
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Crew
Překladatel:   Viktor Janiš
Autor obálky:   Dave McKean

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   269 Kč
Sleva:   30 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Tento komiks je další Gaimanův příběh ze světa Sandmana. Ovšem hrdinou tentokrát není, jak název napovídá, vládce snů, ale jeho ségra, která má na starosti trochu jiný a trvalejší druh spánku. Ta se dostane na jeden den do New Yorku a hned se zaplete do hledání něčeho co ztratila jistá stará dáma… a zároveň se stane cílem zájmu tajemného mystika. Když má smrt volno, tak to stojí za to.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Smrt - Vysoká cena za život, Gaiman Neil, Bachalo Chris, Buckingham Mark a McKean Dave
Norek - 25. 11. 2009 12:37

Jednou za sto let dostane Smrt na jeden den volno a je vtělena do lidského těla. Čistě z profesionálních důvodů, je přece třeba poznat, jak se žije, když chcete lidi tohoto života zbavovat, no ne? A aby to bylo stylové dostane tělo holky, které nedávno zemřela celá rodina a jako společníka klučinu Sextona Funerala, který uvažuje o sebevraždě, protože život mu přijde prostě nudný. Ale to se rázem změní když máte za společnici smrt. Hned se to totiž řádně rozjede, nejdřív mu Šílená Hettie chce uříznout nos, pak chce najít své srdce a nakonec se zjeví i Eremita. Žádný div, že se nakonec rozhodne, že život nuda není a vtělení Smrti skončí taky stylově. Rozhodně příjemné čtení a pokoukání, protože Smrt je trochu překvapivě opravdu sympaťačka. Milá, příjemná, hodná a vtipná dívka, koho lepšího si dokážete představit jako převozce přes řeku Styx? Příběh plný symbolika a mystiky, ale i zcela obyčejných příběhů lidí ve velkolepém mixu. A nakonec mravoučná kapitolka o Aids, stylově přednášená Smrtí. Takhle se mají dělat kampaně za dobrou věc.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství
 170 Kč
 449 Kč
 269 Kč
 395 Kč
 440 Kč
 257 Kč
 530 Kč
 341 Kč
 710 Kč
 350 Kč
 179 Kč
 170 Kč