Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou naše výdejní místa fungovat následovně:
Arrakis Brno: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Fantasya Praha: Otevírací doba 13:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Matrix Ostrava: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Siranta Jaxová 1 - Šeroprostor, Aguirre Ann

Aguirre Ann: Siranta Jaxová 1 - Šeroprostor
Název:   Siranta Jaxová 1 - Šeroprostor
Autor:   Aguirre Ann
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jan Kovář
Autor obálky:   Scott Fischer
ISBN:   978-80-7398-321-5

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   129 Kč
Sleva:   120 Kč, 48%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

OD VŠEMOCNÝCH VESMÍRNÝCH KORPORACÍ NEMŮŽETE JEN TAK ODEJÍT… … zvlášť pokud máte být obětním beránkem ve hře, ve které nemá lidský život cenu!

Siranta Jaxová měla hodně špatný den. Během přistávacího manévru došlo k havárii lodi plné nejváženějších diplomatů galaxie. Úmrtnost takřka stoprocentní – včetně Sirantina milence Kaie. Jenže ani přežití není výhra – ne když vás okamžitě zavřou na odlehlé stanici a vypustí na vás hordu psychologů, kterým jde o jediné: dokázat, že to všechno byla vaše chyba.

A právě tehdy se na scéně objevuje March – týpek, který dokáže nabourat systémy Korporace a zrovna zoufale shání skokanku pro cesty šeroprostorem. Jeho plán ale nespočívá jen v náboru nového člena posádky, to ani zdaleka! March a jeho mecenáši totiž plánují zničit monopol, který má Korporace na cesty vesmírem. A Korporace si samozřejmě nic takového nenechá líbit.

Šeroprostor je báječná space opera o úžasných ženách a mužích na vesmírných lodích, co nejdou pro ránu, střelbu, ani sarkastickou hlášku daleko. A samozřejmě čelí organizaci, která je zkorumpovaná, hnusná a diktátorská. Takže sympatie jsou rozdělené jasně. Stejně jako je jasně nastavené tempo, které kniha ve světě čím dál populárnější Ann Aguirre nasazuje: dech beroucí.

Vesmír Siranty Jaxové je navíc nádherně barvitý – vesmírná stanice řízená megalomanským pirátem, planeta ještěrkoidních mimozemšťanů, lovci odměn schopní brát na sebe cizí podobu i ranaři, pro které je lidské maso pochoutkou. A ano, dojde i na city – respektive na sex, protože když vám jde pořád o krk, je potřeba vypustit páru. Pořádně.

Nová série nakladatelství FANTOM Print je prostě parádní čtení, při němž si jistě vybavíte všechny svoje oblíbené vesmírné fláky od Firefly, přes Strážce galaxie, až po Star Wars. Pokud se vám stýskalo po podobných vesmírných dobrodružstvích, je Siranta Jaxová vaše holka! Anotace:

Jakožto nositelka vzácného genu je Jaxová schopná skákat s vesmírnými loděmi šeroprostorem – neobyčejné nadání jí nedává naději na dlouhý život, zato z ní činí vysoce cenného navigátora Korporace. Pak ale dojde k havárii lodi, kterou Jaxová naviguje, a ona je obviněna ze smrti všech na palubě. Je pro ni složité se hájit, protože si na nehodu nepamatuje. Drží ji ve vězení, nutí podstupovat krutý výslech a Jaxová balancuje na pokraji šílenství. Tehdy se ale v její cele nečekaně objeví neznámý muž a nabídne jí svobodu – ne však zadarmo. March Jaxovou potřebuje, aby jemu a skupince vesmírných odpadlíků pomohla rozvrátit monopol Korporace na mezihvězdné cestování – a založit novou rasu skokanů. Jaxová vyniká v jediném – v cestování šeroprostorem, které ji nakonec zabije. Než k tomu dojde, chce si ještě trochu užít…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 129 Kč
 188 Kč
 314 Kč
 209 Kč
 251 Kč
 259 Kč
 289 Kč
 174 Kč
 181 Kč
 239 Kč
 119 Kč
 174 Kč