Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Sandman 11 - Věčné noci, Gaiman Neil

Gaiman Neil: Sandman 11 - Věčné noci
Název:   Sandman 11 - Věčné noci
Autor:   Gaiman Neil
Žánr:   komiks
Série:   Sandman (11)
Počet stran:   160
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Crew
Překladatel:   Viktor Janiš
Autor obálky:   Dave McKean
ISBN:   978-80-7449-195-5

Běžná cena:   599 Kč
Naše cena:   539 Kč
Sleva:   60 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Sedm Věčných sourozenců, sedm příběhů, sedm kreslířů… * Neil Gaiman vždycky sliboval, že se do Sandmanova světa vrátí. A nyní se s pomocí nejlepších malířů světa vrátil k sedmi postavám, které ho proslavily, a přinesl nám nové sny… a noční můry. * P. Craig Russell nakreslil příběh SMRTI a jednoho dne před dvěma sty lety na ostrově v Benátské laguně – dne, který nikdy nekončí. * Milo Manara nakreslil příběh o lásce a TOUZE v dávných časech, kdy mladá a krásná žena dostane vše, po čem touží… ale ne zadarmo. * Bill Sienkiewicz nám ukáže, kdo se vypraví do říše DELIRIA na zvláštní záchrannou misi. * Miguelanxo Prado nás vezme zpátky do SNU o počátcích času, kdy hvězdy mluvily a i Věční byli mladí. * Barron Storey vytvořil patnáct srdcervoucích portrétů ZOUFALSTVÍ. * Glenn Fabry nakreslil příběh o archeolozích, kteří odkrývali budoucnost a dozvěděli se toho až moc o ZKÁZE. * Frank Quitely ilustroval poslední komentář o OSUDU těchto Věčných nocí.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 224 Kč
 215 Kč
 323 Kč
 440 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 287 Kč
 299 Kč
 251 Kč
 807 Kč
 440 Kč
 224 Kč