Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Sága zapomenutého válečníka 1 - Syn černého meče, Correia Larry

syn-černého-meče-correia
Název:   Sága zapomenutého válečníka 1 - Syn černého meče
Autor:   Correia Larry
Žánr:   fantasy
Počet stran:   384
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Fantom Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Kurt Miller
ISBN:   978-80-7594-111-4
Datum vydání:   2022

Běžná cena:   369 Kč
Naše cena:   258 Kč
Sleva:   111 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

První díl nové epické fantasy série od Larryho Correii, autora Lovců monster a dalších děl, která se ocitla na seznamu bestsellerů New York Times. Po Válce bohů byli démoni vypovězeni do světa. Tyto zdánlivě nezastavitelné bestie málem vyhladily lidstvo, pak ale bohové seslali velkého hrdinu jménem Ramrowan, aby svět zachránil. Ramrowan sjednotil kmeny, dal jim magii a vytlačil démony do moře. Od té doby patří souš lidem, zatímco oceány se staly nezdolatelným peklem, což kontinent Lok zcela izolovalo. Bylo předpovězeno, že se démoni jednou vrátí a pouze Ramrowanovi potomci je dokáží porazit. Stali se prvními králi a všichni lidé jim sloužili, představovali totiž jejich jedinou šancí na přežití.

V průběhu staletí se zástupy potomků velkého hrdiny rozrostly a získaly moc. Stali se z nich krutí tyrani a jejich náboženství pouze ospravedlňovalo jejich chamtivost. Z bohů a démonů zbyly jen mýty a legendy a lidé v ně přestali věřit. Kasty, původně vytvořené proto, aby sloužily Ramrowanovým synům, povstaly a zničily své vládce. Veškeré náboženství bylo zakázáno a nahradil ho kód neústupného Zákona. Přeživší členové královských rodů a jejich kněží byli vyloučeni z kast a odsouzeni k životu nedotknutelných. Začal Věk zákona.

Ashoka Vadala si za svého nositele zvolila mocná starodávná zbraň. Stal se ochráncem, členem elitního vojenského řádu potulných vymahačů Zákona. Nikdo není v pronásledování těch, kdo tajně praktikují staré zvyky, nemilosrdnější. Všechno je pro něj černé, nebo bílé, dobré, nebo zlé, dokud nezjistí, že celý jeho život je lež. Ashok není tím, za koho se považuje, a když se ocitne na špatné straně Zákona, důsledkem je povstání, válka – a zkáza.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

why take clomid if ovulating
evarsevor - 08. 02. 03:53

The two knew that the medicinal pill was very precious, how much lower blood pressure with guanfacine so exercises for high blood pressure and cholesterol they had no distractions, and memorized each operation step carefully clomid side effects in men

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 288 Kč
 449 Kč
 288 Kč
 272 Kč
 350 Kč
 493 Kč
 272 Kč
 202 Kč
 209 Kč
 279 Kč
 209 Kč
 359 Kč