Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Noční běžci 04 - Návrat stínu, Flewelling Lynn

Flewelling Lynn: Návrat stínu
Název:   Noční běžci 04 - Návrat stínu
Autor:   Flewelling Lynn
Žánr:   fantasy
Série:   Noční běžci (4)
Počet stran:   288
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Hana Vlčinská
Autor obálky:   Miguel Coimbra
ISBN:   978-80-7398-238-6

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   129 Kč
Sleva:   140 Kč, 52%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

NOČNÍ BĚŽCI JSOU UNESENI,

PRODÁNI DO OTROCTVÍ…

… a stejnojmenná kultovní

fantasy série je zpět!

Zprvu trilogie, nyní několikadílná série (na rok 2014 je plánován sedmý svazek), vychází díky péči nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) na našem trhu již podruhé. První, brožované vydání úvodní trilogie z let 1999–2000 následoval o více jak deset let později reprint v pevné vazbě a nyní se čeští čtenáři dočkali naprosto nového čtvrtého dílu.

Špeh, zloděj a bard Seregil i jeho věrný průvodce Alek, jehož tajemný původ ho předurčuje k velkým činům, se opět vydávají na cesty, aby spolu se čtenáři prožili nová dobrodružství. Tentokrát se vydáme do Seregilovy domoviny Rhíminee, kde však na oba hrdiny čeká jedno nemilé překvapení: jsou uneseni a prodáni do otroctví – a Alek se má stát důležitou figurou v boji o moc.

Americká autorka Lynn Flewellingová i ve čtvrté knize dokazuje, že ne nadarmo bývá považována za jednu z největších hvězd žánru fantasy. „Kniha je přímočařejší než řada jejích následovnic, ale pořád je zatraceně čtivá a zábavná,“ napsal magazín Pevnost o prvním díle Nočních běžců a tato slova by se dala vztáhnout na celou sérii.

Výcvik, intriky a temnota

Pokud holdujete klasické fantasy ve stylu Davida Eddingse, Terryho Brookse či Michaela A. Stackpolea plné barvitě popsaných bitevních scén stejně jako palácových intrik, a rádi fandíte dvojici sympatických hrdinů, jsou Seregil a Alek těmi pravými společníky pro vás. Čeká vás „výcvik ve vloupání se, lekce lhaní i stolování, velká spiknutí i drobné intriky… A kdesi v pozadí hrozba nejtemnějšího kalibru,“ pokud máme ještě jednou použít charakteristiku série z magazínu Pevnost.

A FANTOM Print ve svém úsilí nehodlá polevit. Již počátkem příštího roku se objeví díl pátý, Bílá cesta, a po něm budou následovat v rychlém sledu další. Čeští čtenáři se zkrátka mají na co těšit – proto nabrušte čepele a připravte se čelit nelítostné magii, Seregil a Alek už na vás čekají…

Anotace:

Hrdinové Seregil a Alek právě dokončili svou nejzrádnější misi a vracejí se k dvojímu životu zhýralých šlechticů a vynikajících špehů. Osud však s nimi má ve světě plném nepřátel a čarodějů jiné plány… Po vítězství v Aurënenu se Alek a Seregil vracejí domů do Rhíminee. Většina jejich spojenců je však mrtvá nebo ve vyhnanství, a tak je těžké usadit se. S nadějí, že jim to přinese rozptýlení, přijímají úkol, který je má zavést zpět do Seregilova rodiště. Cestou jsou však uneseni, rozděleni a oba jsou prodáni do otroctví. Seregila drží při životě jen naděje, že je Alek naživu. Alekův podivný pán však nestojí o jeho život – chce jeho krev. Alekův jedinečný původ mu totiž má pomoci získat vzácný poklad, ovšem jen prostřednictvím mučivého procesu, který vyzkouší jeho tělo i duši a bezděčně jej i Seregila vtáhne do říše alchymistů a šílenců – a zaplete je s tajemným tvorem, který snad drží ve svých nelidských rukou celý jejich osud… Stane se z něj však zachránce, nebo vražedný netvor?Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 129 Kč
 149 Kč
 551 Kč
 188 Kč
 237 Kč
 179 Kč
 181 Kč
 149 Kč
 181 Kč
 174 Kč
 174 Kč
 258 Kč