Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Mercedes Thompson 8 - Nocí zlomená, Briggs Patricia

Briggs Patricia: Mercedes Thompson 8 - Nocí zlomená
Název:   Mercedes Thompson 8 - Nocí zlomená
Autor:   Briggs Patricia
Žánr:   fantasy
Série:   Mercedes Thompson (8)
Počet stran:   272
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Daniel dos Santos
ISBN:   978-80-7398-265-2

Běžná cena:   339 Kč
Naše cena:   237 Kč
Sleva:   102 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Nocí Zlomená
Maky - 21. 07. 2014 18:28

Patricia Briggs patří mezi autorky jejíž knihy mi v knihovničce nesmí chybět. Mám všechny díly série o Mercy a i Alfu a Omegu. Neodvažuji se o ní říct nic špatného a rozhodně od ní neuteču, ale tohle byl jeden z nejslabších dílů. Dokonce překonal i říční znamení, které mě hodně zklamalo. Měla jsem Mercy ráda, protože byla "obyčejná" holka, ale od šestého dílu je z ní dcera Kojota, ale zpátky k Nocí zlomené. Knížka mě zabavila neříkám, že ne, ale přišla mi trošku zmatená a vadilo mi, že se hrabala až někde na ostrovech místo toho, aby využila svůj vlastní svět, který má pořád co nabídnout. Na druhou stranu Mercy je pořád stejně zábavná, prostořeká a pořád svá. Neuhne jen proto, že to po ní ostatní chtějí, nefňuká, když nejde všechno tak jak má a hlavně neočekává, že ji všichni zachrání. Prostě zvedne prdel a zachrání se sama a proto ji zbožňuji. Člověk se tímto dílem musí prokousat a přežije i tu trošku nudnosti v zápletce, protože Mercy je prostě naše. Těším se na další díl a doufám, že to bude mnohem lepší. A stejně si myslím, že až pojedu sérii od znova, tak tento a ani šestý díl nepřeskočím.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 181 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 209 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 209 Kč
 237 Kč
 129 Kč