Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav

Žamboch Miroslav: Koniáš - Vlk samotář
Název:   Koniáš - Vlk samotář
Autor:   Žamboch Miroslav
Žánr:   fantasy
Počet stran:   640
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   359 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Tak dlouho očekávaná knihy je tady!!!!! * Hrdina knihy Muž na stezce a románu Na ostří čepelí se vrací v novém příběhu Vlk samotář. Lov artefaktů z dávné minulosti je sám o sobě velmi nebezpečná záležitost, tentokrát však přímo sebevražedná. Nejmocnější z vládců pochopili, že za problémy, které jim už po celá desetiletí znepříjemňují život – za ztrátu monopolu na obchod s obilím, krach na smaragdové burze, diplomatický skandál v Gutawské poušti a za spoustu dalších věcí – může jediný muž -cestovatel, zvěd, dobrodruh, nájemný meč; člověk skrývající se pod jménem Koniáš. Začíná hon, který v historii nemá obdoby. Císařští komandos, ninjové, Konvent pro potírání magie a nakonec i čarodějové. Všichni chtějí jediné … zabít ho.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Norek - 30. 10. 2008 10:03

Na nový Koniášovský příběh jsem se těšil už doby, kdy jsem dočetl povídku z Legií Nesmrtelných. A nutno říct, že nezklamal. Na druhou stranu ale ani nepřináší nic moc objevného(až na několik drobných nápověď o Koniášově minulosti a lehké naznačení věcí příštích), ale jsem tomu spíš rád. Koniáš bude zase bojovat proti přesile a zase z toho vyvázne na poslední chvíli. Unikne klanu srmtonosných ninjů, císařovu komandu i konventu. Nakonec to ale nebude meč v rukách skvělého šermíře co mu dá nejvíc zabrat. Knížka je dost podobná na první koniášovský román hromada intrik, soubojůa troška magie, stejně jako v NOČ si zde prohlédneme Koniáše i z pohledu jiných osob. A jako obvykle Koniáš neposlechne tu rozumější část svého já a dostane se do zbytečných problémů. Pořád totiž platí Koniášovské motto: Špatná rozhonutí plodí jen další špatná rozhodnutí. Ale nejhorší je sejít z cesty... Knize se prakticky dají vytknout jen dvě drobné chyby. A to poměrně vysoká cena a nepříliš dobré korektury. Pořád mě zaráží jak jsem mohl objevit tolik překlepů a chyb, když jsem byl tak zažraný do příběhu. Ale to sjou jenom kosmetické vady, které nedokáží hodnocení srazit ani o jednu hvězdu dolů.
RE: Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Jiří Popiolek - 30. 10. 2008 10:34

Milý Norku, napiš mi na mail seznam chyb a překlepů, rád se jako pachatel korektur nechám poučit, co jsem udělal špatně.
RE: RE: Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Norek - 03. 11. 2008 10:20

Jestli budu mít v brzké době čas na opětovné přečtení Vlka samotáře, tak ten seznam objevených chyb rád pošlu. Na druhou stranu mám teď další věci na čtení a ten čas nejspíš hned tak nebude. Těch chyb jsem neobjevil nijak mnoho, spíše jsem se pozastavoval nad tím, že jsem tam vůbec nějaké chybky a překlepy našel, protože obvykle nedetekuju chyby žádné. Rozhodně to neměla být bráno jako invektivum vůči vaši práci, milý Jirko:-D
Série
tchert - 20. 02. 2009 09:45

Jenom bych si dovolil připomenout, že se jedná o další knihu ze série s Koniášem. To chybí u popisu knihy...
Ad Vlk samotář
BoriHokr - 04. 03. 2009 16:15

Tento román musí potěšit všechny, kdož si oblíbili Koniáše a jeho příběhy. Jsou zde všechny oblíbené ingredience i pár nových. Klany ninjů, čarodějné klany v ústraní, pozůstatky dávných dob, perfektní popisy prostředí, černý humor, na svůj cíl soustředěný Koniáš, sympatické vedlejší postavy na obou stranách barikády a samozřejmě pan spisovatel ve vrcholné formě. Žamboch nejenže odhaluje další podrobnosti o svém světě, ale připravuje si půdu pro další příběhy a plynule navazuje na už napsané (závěr je takřka doslova převzatý z kolibříka Konec vlka samotáře, pan Lasička příjde ke svému jménu apod.). Za zmínku stojí ale nejen propracovanost světa, ale i autorova snaha neustále dokreslovat Koniášův charakter, zde díky postavě kouzlu propadnutého Lakela Lumbiho, ale jako svého druhu zrcadla mohou posloužit i ninja Bamegi a lord Varatchi. Vlk samotář je prostě dokonalý koniášovský román - pokud máte Koniáše rádi, budete nadšeni, pokud jej ještě neznáte, neváhejte se seznámit. Jen pozor na grafickou úpravu. Nemusí sednout každému, ale potěšení z textu samého rozhodně nezkazí.
Hodnocení
eMPage - 24. 04. 2009 15:11

Těšil jsem se, opravdu. Ale jsem i mírně zklamán, bohužel. Od začátku do konce se mi zdálo, že je to až moc zbytečně natahované a ukecané. Je až neuvěřitelný rozdíl, když autor napíše malého kolibříka, kdy děj utíká jako voda, dává smysl, je akční a potom napíše tuhle bichli, kde se všechno vleče, místy to ztrácí gradaci a s akcí je to stejný jako u kolibříka. Tento příběh by si zasloužil zkrácení, aby dosáhl plné, akční čtenosti. Přesto je to typický Koniáš, kterého tak rádi čteme a tak doufám, že se s ním budeme setkávat i nadále.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 257 Kč
 341 Kč
 224 Kč
 162 Kč
 257 Kč
 250 Kč
 314 Kč
 179 Kč
 134 Kč
 242 Kč
 251 Kč
 269 Kč