Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Konečný odraz, Ford John

Ford John: Star Trek - Konečný odraz
Název:   Konečný odraz
Autor:   Ford John
Žánr:   Sci-fi
Série:   Star Trek
Počet stran:   240
Provedení:   Brož.
Nakladatelství:   Netopejr
Překladatel:   Ryšavá Lucie
Autor obálky:   Spáčil David
ISBN:   80-86096-53-x

Běžná cena:   389 Kč
Naše cena:   169 Kč
Sleva:   39 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Ústřední postavou je mladý klingonský chlapec Vrenn a jeho osudy, vývoj a kariéra. Jestliže na Zemi hrajeme „lidské šachy“, pak jakousi paralelu tvoří v Říši hra klin'zha, která má mnoho podob a jejíž varianta s živými figurami je mezi vyšší vrstvou velmi populární. Nezáleží jen na schopnostech hráče, ale také na schopnostech – především bojových, přiznejme si – „pěšáků“ samotných. A Vrenn je velice dobrý.

Jak čas letí, Vrenn najde adoptivní rodiče, vstoupí na Akademii, resp. její klingonský ekvivalent, získá přidělení na loď a začíná jeho kariéra. Vypracuje se až do hodnosti kapitána. Změní si jméno. Má prestiž a dostává zvláštní úkol, který jej dostane až na Zemi. Tato mise jej sblíží s pozemským vědcem, doktorem Emanuelem Tagore, který budé vést ambasádu Federace na klingonské domovské planetě (zcela záměrně nepíši Klinzhai, jak je uvedeno v knize, ani Qo'nos, což pravděpodobně napadlo každého, kdo tuto knihu nečetl).

Když potkává kapitán Krenn sutai-Rustazh – ano, tušíte správně, Vrenn – Emanuela po letech opět, má za úkol jej přepravit zpět. Ale nic není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Krenn musí čelit vzpouře, což je vlastně samo o sobě vzpourou rovněž…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 199 Kč
 209 Kč
 299 Kč
 251 Kč
 160 Kč
 251 Kč
 891 Kč
 312 Kč
 269 Kč
 350 Kč