Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Konečný odraz, Ford John

Ford John: Star Trek - Konečný odraz
Název:   Konečný odraz
Autor:   Ford John
Žánr:   Sci-fi
Série:   Star Trek
Počet stran:   240
Provedení:   Brož.
Nakladatelství:   Netopejr
Překladatel:   Ryšavá Lucie
Autor obálky:   Spáčil David
ISBN:   80-86096-53-x

Běžná cena:   389 Kč
Naše cena:   169 Kč
Sleva:   39 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Ústřední postavou je mladý klingonský chlapec Vrenn a jeho osudy, vývoj a kariéra. Jestliže na Zemi hrajeme „lidské šachy“, pak jakousi paralelu tvoří v Říši hra klin'zha, která má mnoho podob a jejíž varianta s živými figurami je mezi vyšší vrstvou velmi populární. Nezáleží jen na schopnostech hráče, ale také na schopnostech – především bojových, přiznejme si – „pěšáků“ samotných. A Vrenn je velice dobrý.

Jak čas letí, Vrenn najde adoptivní rodiče, vstoupí na Akademii, resp. její klingonský ekvivalent, získá přidělení na loď a začíná jeho kariéra. Vypracuje se až do hodnosti kapitána. Změní si jméno. Má prestiž a dostává zvláštní úkol, který jej dostane až na Zemi. Tato mise jej sblíží s pozemským vědcem, doktorem Emanuelem Tagore, který budé vést ambasádu Federace na klingonské domovské planetě (zcela záměrně nepíši Klinzhai, jak je uvedeno v knize, ani Qo'nos, což pravděpodobně napadlo každého, kdo tuto knihu nečetl).

Když potkává kapitán Krenn sutai-Rustazh – ano, tušíte správně, Vrenn – Emanuela po letech opět, má za úkol jej přepravit zpět. Ale nic není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Krenn musí čelit vzpouře, což je vlastně samo o sobě vzpourou rovněž…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 199 Kč
 209 Kč
 299 Kč
 251 Kč
 160 Kč
 152 Kč
 260 Kč
 99 Kč
 251 Kč
 251 Kč
 350 Kč