Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Halo - Zlomený kruh, Shirley John

Shirley John: Halo - Zlomený kruh
Název:   Halo - Zlomený kruh
Autor:   Shirley John
Žánr:   sci-fi
Série:   Halo
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jakub Mařík
Autor obálky:   John Liberto
ISBN:   978-80-7398-319-2

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   174 Kč
Sleva:   75 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

PROTI PROUDU ČASU,

DO NELÍTOSTNÉ

VESMÍRNÉ VÁLKY…

… a temných časů, kdy se

tvořila historie Halo univerza!

Videoherní military sci-fi série Halo je fenomén, jenž baví všechny nadšené hráče, kteří holdují vesmírným aliancím, nelítostným bitvám, intrikám a taktizování. Není proto divu, že netrvalo dlouho a z tohoto barvitého světa začaly vycházet nové příběhy v podobě románů a povídek.

U nás vydává knihy s nezaměnitelným Halo logem na obálce nakladatelství FANTOM Print, které českým a slovenským čtenářům představilo dosud sedm titulů: volně provázanou trilogii Zkáza Cíle, Potopa, První úder, samostatné romány Duchové Onyxu, Kontakt u Dožínek, Coleův protokol a antologii Evoluce. Osmý svazek v řadě, Zlomený kruh, právě vychází.

Dravci z vesmíru

Na rozdíl od předchozích knih ale nepopisuje odvěký boj lidstva proti agresivní mimozemské rase zvané Smečka, nýbrž se vrací proti proudu času, aby vysvětlil, jak se tohle lidem nepřátelské uskupení dalo dohromady. Protože než vznikla Smečka, vesmírem otřásal konflikt mezi Proroky a Elitáři, kteří soupeřili o artefakty tzv. Předchůdců, vládců galaxie, jejichž říše se rozbila v prachu hvězd.

John Shirley, autor Zlomeného kruhu, to vzal zkrátka od podlahy. A není se co divit, že to byl právě on, vždyť kdysi patřil mezi čelné představitele kyberpunkového hnutí. Tedy literárního směru, který sázel na dravost, akčnost a intenzivní vypravěčský styl. A takový je i jeho příspěvek do série Halo – brutální vesmírné bitvy se v něm misí s chladnými intrikami, hrdinství se rodí z krvavých činů a na pozadí těchto událostí se tvoří dějiny. Dějiny, z nichž vzejde agresor, kterému se bude muset lidstvo postavit, aby ho nepotkal stejný osud jako kdysi rasu Předchůdců…

Anotace:

Stovky let předtím, než v galaxii zuřila válka mezi Smečkou a lidstvem, vypuknul podobný konflikt mezi Proroky a Elitáři, dvěma mimozemskými rasami, které soupeřily o posvátné artefakty mocných Předchůdců, dávno zmizelých vládců galaxie. Přestože nakonec uzavřeli pevnou alianci známou jako Smečka, našli se na obou stranách tací, kteří osudné spojenectví zpochybňovali. Od odštěpené skupinky Elitářů vzdorujících právě založené Smečce…, přes statečného Proroka lapeného v intrikách nové vlády…, po kořeny zrady, která o mnoho let později nenávratně rozdělí Smečku – zatím nevyprávěný příběh o zcela nečekaných hrdinech, kteří se zrodili v říši plné šokujících zrad a nekončících zázraků.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 167 Kč
 260 Kč
 202 Kč
 160 Kč
 188 Kč
 195 Kč
 129 Kč
 167 Kč
 229 Kč
 149 Kč
 229 Kč