Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Goblin hrdina, Hines Jim C.

Hines Jim C.: Goblin hrdina
Název:   Goblin hrdina
Autor:   Hines Jim C.
Žánr:   fantasy
Série:   Goblin Jig (2)
Počet stran:   251
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný

Běžná cena:   199 Kč
Naše cena:   139 Kč
Sleva:   60 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Legenda ho nazývá Jigem Drakobijcem a on nevidí důvod, proč uvádět věci na pravou míru. Přežívá koneckonců hlavně díky zdravému rozumu – kterého není mezi gobliny nikdy dost. Přestože ho zajali dobrodruzi a proti jeho vůli ho odtáhli na pošetilé dobrodružství, přežil střet s Nekromancerem i s drakem. Pokud jeho lid trvá na tom, že je hrdina, nebude přece protestovat. Problém ale je, že když vás jednou označí za hrdinu, všichni očekávají, že budete provádět hrdinské kousky i nadále. A přitom jediné, co Jig od života chce, je v klidu uctívat svého zapomenutého boha, hrát si s ochočeným ohňovým pavoukem a léčit goblinská zranění. * Ale Kralka, současná goblinská náčelnice, je přesvědčena, že Jig ohrožuje její postavení a moc. A proto když jeden ze zlobrů požádá Jiga Drakobijce o pomoc v boji proti neznámému nepříteli, který vraždí a zotročuje zlobří lid, trvá Kralka na tom, aby Jig žádosti vyhověl. Jigovi tedy nezbývá než se vydat na zlobří území, a to v nevítaném doprovodu velkého a mimořádně tupého goblina a seschlé goblinské stařenky, která se sotva belhá. A ještě je mu v patách goblinka, jež je přesvědčena, že jejím osudem je stát se skutečnou Hrdinkou. * Být zavražděn magickým nepřítelem, který dokáže vyděsit zlobra, přece nemůže být horší než padnout za oběť takzvaným „přátelům“.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Goblin hrdina, Hines Jim C.
Dann - 01. 06. 2008 14:41

Stejně jako první díl velice pěkné počtení. Vtipná, napínavá, krásně napsaná kniha s příjemnými hlavními postavami vás určitě chytne a nepustí až do poslední stránky. Usměvavé dílo s moc pěknou obálku určitě doporučuji všem fandům nenáročné fantasy.
RE: Ad Goblin hrdina, Hines Jim C.
Maedhros - 22. 09. 2009 20:16

Hrdina nebo zbabělec?: S goblinem Jigem se už známe. Proto upustíme od nějakého toho seznamování a s chutí se pusťme do příběhu. Dojem: Vše je v pohodě - Jig si spokojeně žije svůj život jako náčelník goblinů. Naopak nespokojený je se svou profesí ranhojiče díky Tymalosouvi Podzimní hvězdě a jeho léčivým schopnostem. Děj se začíná rozbíhat od chvíle, kdy do pelechu goblinů přijde zlobr - velvyslanec své rasy - a požádá od goblinů pomoc. Od goblinů... :-) Příběh může začít. Postupně se setkáme s novými tvářemi, kolem kterých se bude děj i nějakou chvíli "motat". Grell, Braf a Rekla - to jsou nejčastěji používaná jména zaznící v knížce. Vtipné momenty tady také zazní, ale je jich méně než v prvním díle. Místo toho vtip vystřídá akce. A že té akce není málo. Všechna se točí okolo invaze skřítků (podotýkám těch zlých). Díky svému štěstí a mnohdy i rozumu, kteří ostatní goblinové jaksi někde ztratili, Jig zůstane živým a osobně porazí skřítčí královnu a tak i všechny ostatní skřítky. Prostě závěr jak má být. Můj závěr: + vtip + akce + nápad: invaze skřítků + nové tváře - konec je trochu typický, i když zvláštní Jig kráčí vstříc novému dobrodružství, jste ochotní jít s ním?
GOBLIN 2
P.L.U.Z. - 24. 01. 2011 18:39

tohle je nejhorší díl

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 139 Kč
 237 Kč
 160 Kč
 160 Kč
 266 Kč
 233 Kč
 139 Kč
 307 Kč
 229 Kč
 272 Kč
 202 Kč
 279 Kč