Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Dragon Age 5 - Poslední let, Merciel Liane

Merciel Liane: Dragon Age 5 - Poslední let
Název:   Dragon Age 5 - Poslední let
Autor:   Merciel Liane
Žánr:   fantasy
Série:   Dragon Age (5)
Počet stran:   336
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jakub Mařík
Autor obálky:   Electronic Art
ISBN:   978-80-7398-304-8

Běžná cena:   279 Kč
Naše cena:   195 Kč
Sleva:   84 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

„JAKOU CENU MÁ DUŠE A SVĚDOMÍ V HODINĚ NEJVĚTŠÍHO ZOUFALSTVÍ?“

Nový román ze světa videohry Dragon Age nabízí další strhující příběh!

Zatímco jsou mágové Thedasu krutě pronásledováni, několik z nich nalézá útočiště u neutrálních Šedých strážců. V obavách očekávají zprávy ze světa a snaží se sžít s novým prostředím. Pro mladou elfku Valyu je proto nalezení deníku jedné z posledních gryfích jezdkyň Isseyi vítaným vytržením z každodenních o­bav.

Ovšem Isseyia nesvěřila skrytým stránkám pouze vyprávění o vznešeném boji proti arcidémonovi Čtvrté nákazy, nevzpomíná jen na padlé přátele a svého bratra Garahela, který nakonec arcidémona porazil… Její deník především odhaluje odvrácenou tvář vyčerpávající války. Valya je tak přes propast času čím dál vyděšenějším svědkem rostoucí temnoty přímo v srdci Šedých strážců.

Isseyia se totiž, čelící smrti a zmaru stejně jako krátkozrakým rozhodnutím světských vládců, vydává cestou zapovězené magie. Magie krve. A s její pomocí ovlivňuje nejen výsledky bitev, ale především křehké pouto mezi Šedými strážci a gryfy. Zatímco dobré úmysly vedou k čím dál tragičtějším následkům, Valya se musí rozhodnout, nakolik – a zda vůbec – může věřit řádu, který v minulosti tak strašlivě selhal…

Nový hlas ve světě Dragon Age, Liane Merciel, nabízí strhující drama hrdinů, kteří museli zaprodat vlastní duši, aby měl svět naději na přežití. Obě hrdinky, ač je dělí několik staletí, sdílí pocit vyvrženců, ale ať už učiní jakékoliv rozhodnutí, vždy v sobě najdou sílu znovu bojovat o vlastní čest a lidskost. Jedinou otázkou zůstává, zda už někdy není na nápravu příliš pozdě.

Poslední let nabízí velkolepé bitevní scény, hrdiny neváhající obětovat sebe sama, okamžiky přátelství i strašlivé zrady. Prostě příběh, od kterého by vás neodtrhla ani smečka gryfů!

Anotace: Šedí strážci jsou znovu hrdiny Thedasu – nový Arcidémon byl rychle poražen a zplozenci zahnáni zpět do podzemí. Nákaza skončila. Přinejmenším to tak vypadalo.

Když se objeví znepokojivé zprávy o novém druhu zplozence, Valya, mladá elfská kouzelnice, která se nedávno přidala k Šedým strážcům, je pověřena studiem historických záznamů z předchozích Nákaz. Při svém výzkumu narazí na zašifrovanou zprávu v poznámce na mapě ze Čtvrté nákazy a tajný deník Isseyi, jedné z posledních gryfích jezdkyň.

Jak proniká k temnému tajemství pohřbenému v Isseyině příběhu, Valya začíná pochybovat o všem, co kdy o Šedých strážcích slyšela…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 202 Kč
 188 Kč
 188 Kč
 202 Kč
 202 Kč
 140 Kč
 174 Kč
 732 Kč
 174 Kč
 195 Kč
 146 Kč
 181 Kč