Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Čas šelmy, antologie

antologie: Čas šelmy
Název:   Čas šelmy
Autor:   antologie
Žánr:   fantasy
Počet stran:   364
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Nová vlna
Autor obálky:   Jaroslava Makariusová
ISBN:   978-80-85845-47-1

Běžná cena:   280 Kč
Naše cena:   252 Kč
Sleva:   28 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Nastala apokalypsa! Biblická šelma – ďábel přichází… Může mít tisíce podob. Roboti, zombie, mimozemšťané, magie, průnik světů… Třináct povídek a jedna báseň představují třináct a jednu vizi, jak by takový konec světa mohl vypadat a jak by se s ním zbytky lidstva vyrovnaly. Do sbírky přispěli jak autoři známí a zkušení, tak začínající. S nimi budete sdílet jejich představy o tom, co vznikne na troskách naší civilizace, jestli člověk zůstane i poté člověkem. V knize je zastoupen žánr sci-fi i fantasy, najdete zde příběhy temně depresivní i vyprávěné s humorem. Každou povídku doprovází ilustrace.

Do antologie přispěli: Jana Rečková, Anna Šochová, Tomáš Lipner, Petr Klepal, Karel Doležal, Vladimír Němec, Scarlett Darth Zira Rauschgoldová, Pavel Obluk, Tereza Kadečková, Zbyněk Moravec, Kryštof Drnek, Martin Heisler, Pavlína Víznerová, Jiří Baum a Ondrej Herec.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 269 Kč
 232 Kč
 449 Kč
 358 Kč
 224 Kč
 206 Kč
 203 Kč
 162 Kč
 203 Kč
 215 Kč
 230 Kč
 230 Kč