Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

JFK 19 - Odplata 1 - Země prokletých, Hlávka Jan

Hlávka Jan: Agent J. F. K. 19: Odplata 1 - Země prokletých
Název:   JFK 19 - Odplata 1 - Země prokletých
Autor:   Hlávka Jan
Žánr:   Fantasy
Série:   Agent JFK (19)
Počet stran:   192
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton + EF
Autor obálky:   Tomáš Jedno

Běžná cena:   139 Kč
Naše cena:   125 Kč
Sleva:   14 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

V nouzi poznáš přítele… Krach tajné mise zanechává Johna Kováře v roli bezmocného zajatce zpustošeného světa, kde v drsných podmínkách přežívají poslední zbytky lidské populace. Už tak zdecimované lidstvo ničí telepatické bestie, bující kanibalismus a epidemie nakažlivých chorob, vyvolané právě pojídáním lidského masa. Vládkyně místního pekla je přesvědčena, že všudypřítomná zkáza je dílem Agentury – a hodlá dluh splatit i s úroky. John Kovář se zaplétá do hořké války s kořeny v hluboké minulosti; do dilematu, na čí stranu se postavit. Snaží se na vlastní pěst zjistit pravdu dřív, než bude příliš pozdě, ale záleží na ní někomu? Opravdu existuje tajné oddělení Agentury, které se zabývá likvidací celých světů? * Svůj svět si musíme zasloužit – ovšem někdy to, co si zasloužíme, překoná i naše nejhorší představy…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Odplata 1 - Země prokletých, Hlávka Jan
Sirius - 30. 05. 2009 17:53

Depka jako prase!!! Nevím, jestli to byl osud nebo prokletí, když jsem text četl v noci na nádraží (šel jsem z prvního JFK Conu) během 70 minutového zpoždění vlaku a pak ve vlaku během jízdy. Honza rozkrývá další střípek minulosti Kovářů rovnováhy, kteří by nemuseli být takoví slušňáci, jak se na první pohled zdá. Daří se mu to velmi dobře, země bez slunce je popisována opravdu skvěle. Navíc pro toho, kdo nečetl Žiješ jen jednou bude pár věcí nejasných (nutné načíst!!!). Uvidím, zda se v druhém díle připojí i Tom s Matesem. Příběh je úžasně temný, postavy jsou propracované. Je vidět, že to má Honza skvěle promyšlené, navíc další odhalení X-Hawkovi minulosti čtenáře ještě víc zamrazí_____ v kostce: Odplata je ještě temnější než Zatmění. Kdo čeká akční nářez, plný vtipu a nechuťáren - bude zklamán. Kdo čeká depresivní a temný příběh, odehrávající se v zemi, kde lidé už dávno nevědí, co je slunce - bude nadšen. Tenhle příběh doporučuji číst za hluboké noci v opuštěném bytě za světla lampičky. Už se těším na Vzpouru vyvolených, která bude podle všeho ultimátním masakrem. Prostě : Yes: Kovář is back!!! A to v pořádně temném kabátě :-) Pět hvězdiček dám ale až po přečtení druhého dílu, protože protože mi tu mrazení v zádech, které jsem zažíval v případě Zatmění. Snad jej opět pocítím v druhé části. PS: obálka je skvělá a naprosto ke knize sedí. PPS: ten Sirius mě v knize fakt dostal. Díky, Honzo.
RE: Ad Odplata 1 - Země prokletých, Hlávka Jan
wiwi - 31. 05. 2009 14:18

Martine, ty se s komentáři opravdu nepářeš - napíše jeden příspěvek a nacpeš ho na FP, Fantasyu, Legii, JFK-fans, ofic. web, na Honzovy stránky... zapomněla jsem na něco? :-) Já proti tomu samozřejmě absolutně nic nemám, jen mě to pobavilo. :-)
RE: RE: Ad Odplata 1 - Země prokletých, Hlávka Jan
Sirius - 31. 05. 2009 18:33

1) nemám co dělat 2) chci aby všichni lidi věděli, že už to má někdo přečtený 3) chci aby, lidi věděli, že je to dobrý. To je vše, Pájo:-)
Ad Odplata 1 - Země prokletých, Hlávka Jan
Norek - 23. 09. 2009 20:12

Jan Hlávka už jednou do série přispěl, a jeho dík s názvem Zatmění byl rozhodně zajímavý, stejně tak jeho povídky ze sborníku Svůj svět si musíme zasloužit. A ani tentokrát rozhodně nezklamal, naopak ještě více přitlačil na pilu a předložil před nás velice povedené dílko. Dokonce měl tu správnou dávku drzosti a začal si buduvat takovou vlastní minisérii, neboť Odplata přímo navazuje na jeho povídku ze sborníku a její postavy v příběhu sehrajou důležitou roli. Kovář se opět dostává do spleti intrik v rámci agentury, zaplete se s Treneportem i Noelem Dwaken, upířím šéfem vnitřního a jeho jedinou výhodou je falešná identita umožnující mu návrat do agentury. Alespoň naoko. Jenže mise kterého čeká nebude zrovna žádný čajíček, musí totiž provézt atentát na učitelku samotného X-hawka, jednu z nejmocnějších čarodějek multiuniverza. Nejenže se mise vůbec nezdaří a ani zdaleka nedojde ke svému cíli, ale všechno se stane mnohem komlikovanější. John bude mít opravdu těžké rozhodování, protože určit co je dobré a co zlé v tak smrtonosném světě by byl oříšek i pro nejzdatnější filosofy. Příběh ve kterém si užijete několik zvratů, spoustu akce a objevíte, že i krutost můžem mít smysl, zvláště pokud jde o hodně. Těžko to nazývat oddechovým čtením, protože vtipu zde najdete minimum, zato temné atmosféry a nejrůznějších kruťáren si užijete více než do sytosti. Rozhodně jeden z nejlepších dílů série kterému do dokonalosti chybí jenom trochu větší vypsanost autora.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 125 Kč
 125 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 125 Kč
 134 Kč
 99 Kč
 125 Kč
 224 Kč
 89 Kč
 152 Kč
 125 Kč