Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/html/fantasya.cz/public_html/functions/functions_forum.php on line 36
Osud trpaslíků a autogramiáda Markuse Heitze ~ Fantasya.cz ~ Články


       
Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do neděle 15.12.2019, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 23.12.

Osud trpaslíků a autogramiáda Markuse Heitze,

Heitz - Osud trpaslíků
Markus Heitz

Osud trpaslíků

Trpaslíci naposledy táhnou do boje o osud svého národa: od úporných bojů v Černé soutěsce je však pohřešován Tungdil Zlatoruký. Nepřátelé pronikají stále hlouběji do Skryté země a zmocňují se vlády nad rozsáhlou částí říše. Trpaslíci bojují o holé přežití, sami však cítí, že jim nezbývá moc naděje. Pomůže jim válečník z rodu trpaslíků, následovaný armádou hrůzných příšer? Říká si Tungdil a všichni ho s nadšením vítají. Je to však skutečný Tungdil nebo se nově příchozí válečník drží pouze vlastního neblahého plánu? Začíná největší dobrodružství národa trpaslíků.

  • vázaná s lesklým přebalem,
  • 170×240 mm,
  • 560 stran,
  • 349 Kč
  • ukázka z knihy

Autogramiáda

Markus Heitz, nejprodávanější autor fantasy v Německu a německy mluvících zemích navštíví knižní veletrh Svět knihy v Praze-Holešovicích v sobotu 16. 5. U nás je znám především cyklem Trpaslíci, jehož čtvrtý díl – Osud trpaslíků – osobně uvede právě na veletrhu Svět knihy. Jen v Německu dosáhl prodaný náklad každého dílu ságy více než 200.000 kusů. Nikoho tedy nepřekvapí, že byla prodána filmová práva a přípravy natáčení jsou údajně v plném proudu.

30. dubna 2009, Redakce

Diskuze k článku

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).