Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Nultá hodina, Resident Evil 7, S. D. Perryová

Perry S. D.: Resident Evil 7 - Nultá hodina

Tým Bravo jednotky S.T.A.R.S. je poslán vyšetřit sérii bestiálních vražd, k nimž došlo v Raccoon City. Cestou na místo činu se však helikoptéra s týmem zřítí. Pád všichni přežijí a na cestě k záchraně narazí na havarovaný vojenský džíp. V něm najdou zohavené mrtvoly – a tím jejich noční můra právě začíná. Tým Bravo brzy zjistí, jaké zlo se rozrůstá všude okolo a Rebecca Chambersová, nováček v týmu, začne uvažovat, do čeho se to vlastně namočila…

Knižní série Resident Evil končí a současně se vrací na začátek… před události v sídle. Před katastrofu. Do okamžiku, kdy se zrodilo zlo!

  • S. D. Perryová: Nultá hodina (Resident Evil 7)
  • FANTOM Print, 2018
  • Překlad: Kateřina Niklová
  • Obálka: Titan Books
  • 256 stran, 279 Kč (v e-shopu Fantasye již za 195 Kč)
11. března, S. D. Perryová

Resident Evil 7 - Nultá hodina

Resident Evil 7 - Nultá hodina
Vložit do pytle na zboží  Koupit 279 Kč 195 Kč