Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Modrý měsíc, Laurell K. Hamilton

Hamilton Laurell K.: Anita Blakeová 08 - Modrý měsíc

Anita sice randí s Jean-Claudem, ale to neznamená, že nemiluje i Richarda. Na bývalé snoubence se jen tak nezapomíná, což dokazuje i fakt, že když jí ve tři ráno zazvoní telefon, Popravčí neváhá, balí si kufry a pár bodyguardů a na bílém oři cválá svému Ulfricovi na pomoc až do dalekého Tennessee.

Richard je poslední americký skaut. Když se zrovna nepokouší zavést demokracii ve vlkodlačí smečce, zkoumá troly v Kouřových horách. Proto taky nikdo nevěří tomu, že by byl schopný někoho znásilnit. Realita je ale taková, že přesně za tento zločin sedí za mřížemi v nějakém zapadákově, kde policejní sbor tvoří dva muži a pes, a čeká, až si někdo uvědomí, jaký je to celé velký omyl.

Richard věří, že spravedlnost vždycky zvítězí. Bohužel, jeho idealismus ho ze zamřížované cely nedostane. O právníkovi nechce ani slyšet, a to zdaleka není jeho jediný problém. Zanedlouho má nastat modrý měsíc, který by mohl všechno ještě zhoršit. Nikdo nechce na střední škole učitele, který při měsíčku nahodí kožich a prohání v lese králíky.

Zatímco její milý vesele bručí, Anita se musí vypořádat nejen s umanutým šerifem Wilkesem, ale i s rozladěným vládcem města a jeho mocnou lidskou služebnicí. Domácí totiž nejsou z přítomnosti dvou třetin Jean-Claudova triumvirátu moci vůbec nadšení a rozhodně je na svém území nehodlají trpět. Teď už zbývá jen počkat na všechny strašáky, kteří z pootevřené skříně ještě vylezou. A tipovat, který z nich je dožene nejdřív.

Laurell K. Hamiltonová začíná přiostřovat. Motto „Já s upíry nechodím, já je zabíjím.“ vystřídalo mnohem trefnější „Jsem monstrum. Ale má to dobrý důvod.“. Tajemné krvesaje střídají živelní chlupáčci a každý jejich milovník se má na co těšit. Spolu s naší oblíbenou nekromantkou začnete odhalovat další zákoutí vlkodlačí politiky, poznáte další členy Richardovy rodiny a objevíte novou várku Anitiných úžasných schopností. Pravděpodobnost, že se budete nudit, je asi tak velká, jako že se po cestě na záchod propadnete do západního Německa.

Série Anita Blakeová, lovkyně upírů:

Každý díl Anitovské série má svou vlastní zápletku a svou vlastní partičku bad-guys, kteří musí být zneškodněni. A každá další kniha dostává záporáka s ještě vyšším stupněm zkaženosti, bezcitnosti a krvežíznivosti. A co se stane, když už jsou všichni dostupní zdivočelí lykantropové a prohnilé nekromantky dávno pod drnem? Naše hrdinka změní pole působení. A aby nebyl rozzuřený upír málo, zaplete se ještě se zkorumpovanou policií. A obojí zmákne levou zadní. Není divu, že Anita někdy působí jako dokonalý exemplář Mary-Sue. Chlapi se na ni lepí, každému špatňákovi nakope prdel a při tom ještě stíhá vypadat k světu. Na druhou stanu, čtenářka se ráda ztotožní s tak úžasnou, vtipnou a zásadovou ženskou, která by pro své přátele udělala cokoliv. Dokonce i porušila své zásady.

Slabší povahy by mohly mít problém spíš se zvyšující se dávkou sexuálního napětí, než s nepřemožitelností hlavní hrdinky. Hranice mezi hromadou akce šmrncnutou přiměřenou dávkou erotiky a nevkusnou obscénností je tenká a Anita balancuje na hraně. A právě díky tomuto má po celém světě nespočet fanynek (i fanoušků). Při popisech osvalených vlkodlaků a sexy upírů ukápne nejedna slina a sexuální scény ve většině případů nejsou nutným zlem, ale dlouho očekávanou třešničkou na dortu. Jediné, co autorka trochu přehání, je popis oblečení. A teď nebudu rozebírat Jean-Claudovy holínky. Kdykoli se na scéně objeví nová postava, vmžiku víte přesně, co má na sobě, tričkem začínaje a barvou ponožek konče. Hamiltonová už ale jiná nebude a nezbývá nic jiného, než si na to prostě zvyknout nebo si vytvořit svou vlastní představu a jejími popisy se moc nezaobírat.

I když Modrý měsíc není v žádném případě bezchybný, není těžké se do něj začíst a neodlepit se do té doby, než ve tři ráno padnete únavou. A co bude první věc, kterou ráno uděláte? Ano, Anitka čeká. Když se jednou zakousne, nepustí do té doby, než budete mít přečtené všechny dostupné díly a v kalendáři křiklavě označený den, kdy vychází pokračování. Není jiná autorka, která by byla schopná vytvořit dílo s tak vysokou koncentrací vzrušení a překvapivých zvratů. Pořízení této knížečky rozhodně nebudete litovat. Ba naopak, nejspíš budete nuceni začít stříhat metr do vydání dalšího dílu.

  • Hamilton, Laurell K.: Modrý měsíc. Orig. Blue Moon
  • Překlad: Pavel Toman.
  • Epocha ČR, Praha 2011.
  • Obal Alžběta Trojanová
  • 416 stran/ 299 Kč.

Hodnocení: 90%

23. července 2011, Michaela Křivánková

Diskuze k článku

Ad Modrý měsíc
patrik - 26. 07. 2011 12:06

90%??? Proč? V porovnání s Briggsovou, Huffovou nebo Andrews je to nudné, utahané, nechutně slizké (jakákoli scéna, jak se tam po sobě ti vlkodlaci válejí, byla prostě hnusná) a bez fungující zápletky. V rámci tohohle žánru je Hamiltonová zcela nezasloužený kult. Každý další díl čtu už jenom z čirého masochismu, jestli to může být ještě horší než díl předchozí - a vždycky je. 30% s přimhouřenýma oběma očima.
RE: Ad Modrý měsíc
Zlatka - 26. 07. 2011 18:27

Jméno Andrews ani neznám, Briggs - uznávám, píše dobře, ale Huff je v porovnání s Hamilton totálně nudná. Rozhodně nepíše zle, ale s Hamiltonovou a její Anitou se vážně nedá srovnávat...
Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je...
Míša - 26. 07. 2011 20:34

Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je to jako sto a jedna. Anita má mnohem víc akce. Ale znáš to, milion lidí, milion chutí.
RE: Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je...
patrik - 26. 07. 2011 20:48

Mně právě přijde, že Hamiltonová na jakoukoli akci zcela rezignovala a už se jenom pitvá v tom, kdo má hebčí vlasy a kdo se tváří víc jako zneuctěné štěňátko (nebo leopard). V tomhle je mi Briggsová daleko sympatičtější, už jenom proto, že se Mercy na rozdíl od Anity netváří jako světice a nechová jako - s prominutím - děvka. A Kate Danielsová od Ilony Andrews totéž.
RE: RE: Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je...
Míša - 27. 07. 2011 10:09

No když v kuchyni fidlala chlapa tak se jeho vlasama moc nezaobírala. POkud si už u osmého dílu myslíš že je děvka, tak to dál raději nečti, pokud už jsi dál, naprosto tě chápu. Ale nejspíš to má stejně nějaké kouzlo, když to tolik lidí miluje;-)
RE: RE: RE: Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je...
Kristýna - 27. 07. 2011 11:23

> No když v kuchyni fidlala chlapa tak se jeho vlasama moc > nezaobírala. POkud si už u osmého dílu myslíš že je děvka, tak > to dál raději nečti, pokud už jsi dál, naprosto tě chápu. Ale > nejspíš to má stejně nějaké kouzlo, když to tolik lidí > miluje;-) No když si představím, kolik lidí mělo rádo Pokémony a kolik lidí miluje Šeherezádu, tak bych množstvím fanoušků moc neoperovala :-) Já si jenom říkám, proč má Anita tak sestupnou tendenci - jestli se zbláznila Hamiltonová, nebo si myslí, že se tohle od ní čeká, tudíž považuje svoje fanynky za sexuálně frustrované fetišistky a díl od dílu jim servíruje víc fiží, vlasů a podobných...
RE: RE: RE: RE: Briggsovou mám ráda, ale v porovnání LKH a Huff je...
patrik - 27. 07. 2011 20:11

Míša: Dočetl jsem to jen sem, ale už jsem aspoň rámcově slyšel, co bude dál, takže se to tak nějak propojuje - a ne, díky, fakt už nemám zájem. Zvlášť když ten další díl bude podle všeho zase o třetinu delší. Kristýna: To by mě taky zajímalo - jestli Hamiltonová přitvrzuje, protože se bojí, že to bude pořád stejné a přestanou ji její věrné čtenářky číst. Nebo si uvědomuje, že ty pochabé "detektivní" zápletky to nevytrhnou, a tak se soustřeďuje hlavně na "mytologii" světa - kterou zkrouhla jenom na dominanci a nechutný sex. Nebo jestli to po ní čtenářky fakt vyžadují. Případně jestli je sama Hamiltonová úchylná, a když se Anita stala populární, pochopila, že si může dovolit všechno, protože jí to vydají a nikdo jí do toho nebude žvanit, a konečně nechala propuknout své choutky naplno. Těžko říct.
to Patrik
Renča - 28. 07. 2011 07:34

"konečně nechala propuknout své choutky naplno" :D No, autorka se rozhodně nestydí za to, co píše, a jak sama řekla v několika rozhovorech, píše to, co ji baví číst; a téměř u každé knihy si někdo stěžuje, že toho tam bylo málo a onoho příliš; její fanoušci jsou roztodivní a každý po knize žádá něco jiného, přesto nás je stále dost, a ona může vesele psát dál :D I jako fanoušek mám k jejím knihám výhrady, ale nikdy nedosáhnou té míry, že bych se netěšila na další Anitino dobrodružství (třeba i v posteli) :D BTW v Modrém měsíci byla pokud si správně pamatuji jen jedna postelová scéna, to mi zas tak moc nepřijde :D to Patrik: a klidně si ještě přečti devátý díl (Anita v něm totiž uteče od všech "svých chlapů"), a nechej třeba čtení až od desítky :D
RE: Ad Modrý měsíc
jindra_strelec - 03. 08. 2011 08:08

> 90%??? Proč? V porovnání s Briggsovou, Huffovou nebo Andrews je to > nudné, utahané, nechutně slizké (jakákoli scéna, jak se tam po > sobě ti vlkodlaci válejí, byla prostě hnusná) a bez fungující > zápletky. V rámci tohohle žánru je Hamiltonová zcela > nezasloužený kult. Každý další díl čtu už jenom z čirého > masochismu, jestli to může být ještě horší než díl > předchozí - a vždycky je. 30% s přimhouřenýma oběma očima. 90%??? Proč? Proč tak málo! ;-) Tenhle díl je dle mého názoru zatím nejlepší z celé série. Jeho spád je místy až neuvěřitelný. Onoho sexu tam koneckonců moc není ( spíš se o něm mluví, než provádí ). Pokud čteš Anitu z čirého masochismu, tak bys měl být vlastně rád, že ty knížky vychází, alespoň si máš pro svoji potřebu pravidelný přísun literatury. Zkus ještě Pravou krev a budeš na vrcholu blaha. ;-)
RE: RE: Ad Modrý měsíc
Míša - 03. 08. 2011 11:24

Hauč, bratře:D Těch 100 si šetřím na 9. díl, TEN je z celé série úplně nejlepší:)
RE: RE: RE: Ad Modrý měsíc
jindra_strelec - 03. 08. 2011 23:18

> Hauč, bratře:D Těch 100 si šetřím na 9. díl, TEN je z celé > série úplně nejlepší:) Tak to jsem upřímně zvědav. Za pár dní si posvítím na díl číslo sedm!!
RE: RE: RE: Ad Modrý měsíc
Renča - 04. 08. 2011 09:58

Pro mne je v rámci série Nr.1 Smrtící tanec, Modrý měsíc těsně v závěsu :)
Discount Celebrex Online
Keldryday - 17. 06. 2017 08:47

Venta Cialis Buy Cheap Generic Zoloft Levitra Spezzare Post Nasal Drip Amoxicillin Order Kamagra Buy Z Pak No Prescription Viagra Tarifs Fast Shipping Viagra Dosis De Kamagra Cialis Rezeptfrei Test Where To Buy Priligy In Usa Kamagra Discount
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Purchase Antabuse Canada No Prescripton
Keldryday - 22. 06. 2017 16:52

Propecia Stanchezza Buy Generic Viagra Generic Company Propecia Propecia Capsulas 1 Mg Generic Viagra Online No Perscription Supreme Suppliersmumbaiindia Cialis Viagra En Andorre Children Urine Tract Infection Amoxicillin Cost Of Kamagra Zithromax Treats What Std Diarrhea With Amoxicillin Levitra Buying Seroquel Cialis Viagra Foro cialis Cafergot Orlistat Full Strength Where Can I Buy Kamagra Best Place To Buy Cialis Forum 157 Viagra Au Herbes Price Of Levitra Levitra Generico In Farmacia Comprare Keflex Interactions Viagra Online Sales Levitra For Bph Discount Generic Accutane Where To Buy Priligy Amoxicillin Pregnant Amoxicillin Symptoms Buy Generic Levitra Doxycycline Acne Where To Buy Macrobid Levitra Tab Combining Amoxicillin And Ciprofloxacin Tadalafil 5mg Purchase Dapoxetine Online Propecia Sale Drugstore Cialis Vendita In Italia Contrassegno Buy Generic Levitra Cialis Generique Paiement Paypal Levitra And Cialis Online Cheap Viagra 100mg Buy Methotrexate Levitra Durata Cheapest Kamagra Certified India Pharmacy New Primatene Mist For Sale Cialis Free Offer Namenda Doxycycline Over The Counter Accutane Pharmacy No Script Levitra Levitra Rxlist Comprar Levitra Cialis Prix Pharmacie Belgique Amoxicillin What Is If For Buy Levitra Zithromax Affect Birth Control Priligy Australie Approbation Cheapest Cialis Online Order Generic Cialis Online
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
Pu???– Comprare Farmacia Kamagra
Keldryday - 25. 06. 2017 10:10

Viagra Pfizer 100 Mg Beipackzettel buy 10 mg levitra online Generic Isotretinoin Internet Website
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
In Canada
Keldryday - 29. 06. 2017 09:42

Amoxicillin Information viagra online pharmacy Long Lasting Sex Pills Pharmacy
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:52

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Cialis Chez La Femme
Keldryday - 01. 07. 2017 21:53

Stress Echocardiogram Amoxicillin cialis price Commande Viagra Fiable
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Commander Cialis Tadalafil
Keldryday - 07. 07. 2017 09:19

Cialis Generico Prezzi viagra Generic Soft Tab Viagra
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:35

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Cialis Profesional England
Chasengave - 07. 07. 2017 22:36

Amoxicillin Or Clindamycin cialis Ciprofloxacine Pommade
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:54

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:55

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:55

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:55

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:56

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:56

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:56

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Viagra Kaufen Wirkung
Keldryday - 11. 07. 2017 11:56

Levitra Prezzo Farmacia buy viagra online Viagra Without Prescription Overnight
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:11

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Source Fiable Pour Dapoxetine
Chasengave - 12. 07. 2017 09:12

Donepezil Online Order cialis Comprar Cialis En Las Palmas
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Buy Cafergot With No Prescription
KennCheery - 12. 07. 2017 20:56

Ou Acheter Cialis En Ligne Forum cialis Cialis 5 Mg Vademecum
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Amoxicillin Trihydrate 30 Ml No Rx
KennCheery - 18. 07. 2017 02:24

25 Clomid 50mg viagra cialis Viagra Acheter
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:33

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:34

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:34

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:34

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:34

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:35

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:35

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Tab Viagra
Chasengave - 31. 07. 2017 18:35

Apotheke Viagra Rezeptfrei viagra Hq Canadiand Meds
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:13

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Priligy Si Funciona
Keldryday - 31. 07. 2017 23:14

Propecia What Is It cialis buy online Cialis Generika Wirkung
Zithromax Moa Evenign
Evenign - 20. 02. 2018 14:54

Cialis Lilly Test cialis Cephalexin Lawsuit
hydroxychloroquine sulfate 200 mg tab
hydroxychloroquine for sale - 28. 05. 2021 11:43

hydroxychloroquine 400 mg https://hydroxychloroquinex.com/# - dominique martin ansm quinoline sulfate
azomycin wikipedia
zithromax antibiotic without prescription - 02. 06. 2021 01:24

azithromycin 500mg chlamydia side effects https://zithromaxes.com/ - where can i buy zithromax online zenquell medicine generic for zithromax
axionnaCamiHup tijyd
tadalafil max dose - 05. 06. 2021 00:08

tadalafil pills 20mg https://tadalafilgenc.com/ tadalafil generic tadalafil max dose
axionnaCamiHup nutny
tadalafil 40 mg daily - 06. 06. 2021 06:57

generic tadalafil 40 mg https://pulmoprestadalafil.com/ tadalafil tablets what is tadalafil
axionnaCamiHup wuemp
tadalafil 40 - 06. 06. 2021 12:56

tadalafil daily use https://superactivetadalafil.com/ tadalafil 40 mg from india tadalafil max dose
axionnaCamiHup ocdex
tadalafil 30 mg - 06. 06. 2021 13:12

tadalafil max dose https://extratadalafill.com/ 40 mg tadalafil tadalafil online
axionnaCamiHup nsaba
tadalafil max dose - 06. 06. 2021 19:25

buy tadalafil https://nextadalafil.com/ tadalafil 40 order tadalafil
axionnaCamiHup rfymq
40 mg tadalafil - 07. 06. 2021 19:46

tadalafil 40 mg from india https://tadalafilgenc.com/ what is tadalafil tadalafil online
cialis online cialiswithdapoxetine.com
cialis 20 mg - 08. 09. 2021 04:40

cialis dosage buy cialis usa
buy cialis usa cialiswithdapoxetine.com
cialis dosage - 27. 09. 2021 02:56

generic cialis cialis online
cialis pills cialiswithdapoxetine.com
cialis online - 02. 10. 2021 15:03

generic cialis cialis pills
fqtiwchtfkbz
cdpxaj - 09. 05. 2022 05:38

hydroxyclorine https://keys-chloroquinehydro.com/
order accutane online uk isotretinoinonline.live
nuuoisrs - 21. 06. 2023 08:25

Find the best accutane prescription price options at accutane prescription price and save on your medication expenses.
roaccutane 20mg isotretinoinonline.live
xmhcmjhc - 21. 06. 2023 08:25

Looking for dependable accutane tablets pharmacy? Visit accutane tablets pharmacy for high-quality medication.
accutane prescription discount isotretinoin20mg.shop
rdxkijyr - 21. 06. 2023 11:58

order generic accutane 40 mg accutane medication

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).

Anita Blakeová 08 - Modrý měsíc

Anita Blakeová 08 - Modrý měsíc
  299 Kč