Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Upíří deníky 4 - Temné shledání, Smith L. J.

Smith L.J.: Upíří deníky 4 - Temné shledání
Název:   Upíří deníky 4 - Temné shledání
Autor:   Smith L. J.
Žánr:   fantasy / horor
Série:   Upíří deníky (4)
Počet stran:   272
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Fragment
Překladatel:   Lucie Schürerová
Autor obálky:   Chad Michael Ward

Běžná cena:   199 Kč
Naše cena:   179 Kč
Sleva:   20 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Čtvrtý díl upírské série. * Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají… Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří… Na pomoc přichází armáda nemrtvých… „…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?“ Hon na zlo začíná…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Upíří deníky - Temné shledání, Smith L.J.
Dariel - 30. 10. 2010 17:01

Po Eleninej smrti sa Damon so Stefenom odsťahujú z Fell's Church.V mestečku sa však začnú diať čudné veci a tak sa Elenine priateľky Meredith a Bonnie pokusia so svojou mŕtvou priateľkou spojiť,tá ich varuje pred nebezpečenstvom ktoré sa blíži a hrozí nie len im ale celému mestu. Následne sa dievčatá spoja so Stefanom a prosia ho o pomoc,a tak sa vracia aj s Damonom do Fell's Church aby spoločne čelili novej hrozbe. Celý príbeh sa zaujímavo vyvíja a sága prekvapujúco vyústi do nečakaných záverov,ale je to skutočne koniec? Myslím,že je to jeden z najzaujímavejších príbehov tejto ságy,aj keď by sa niekomu mohlo zdať,že ide o umelé naťahovanie deja. Autorka vsadila na jemnú kartu a u čitateliek rozhodne uspela. Kniha nie je pre náročných ale je to vyslovene oddychovka .Tejto knihe prideľujem 4 hviezdičky.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 260 Kč
 174 Kč
 174 Kč
 160 Kč
 167 Kč
 174 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 224 Kč