Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Tajné dějiny 1 - Muž se zlatým torkézem, Green Simon R.

Green Simon R.: Tajné dějiny 1 - Muž se zlatým torkézem
Název:   Tajné dějiny 1 - Muž se zlatým torkézem
Autor:   Green Simon R.
Žánr:   fantasy
Série:   Tajné dějiny (1)
Počet stran:   239
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Josef Hořejší
Autor obálky:   Paul Young

Běžná cena:   239 Kč
Naše cena:   215 Kč
Sleva:   24 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Víte vy co? Všechno je to pravda. Všechno, čeho jste se kdy báli konspiračními teoriemi počínaje příšerami pod postelí, duchy, bubáky a obludami s pavoučíma nohama konče. Jediný důvod, proč ještě neovládli svět je, že tu vždycky byla moje rodina, aby jim to zatrhla. To my hlídáme vrátka, chráníme vás před velkým zlým vlkem a vy se o nás nikdy nedozvíte. * Jmenuji se Bond. Šaman Bond. No, vlastně ne doopravdy. Jenom si tak říkám. Když máte v popisu práce bratříčkovat se se stvůrami noci, nezbude vám než vtipkovat dokud to jde. Doopravdy se jmenuji Eddie Drood. Pověřený nakopat zadek nadpřirozeným bytostem. Moje rodina je jednou z nejstarších v Anglii, možná vůbec nejstarší, a chráníme lidstvo před silami temnoty víc století, než jsme si i my s to pamatovat. Někteří říkají, že Drood je jen zkomolenina slova druid, ale mě to vždycky připadalo příliš okaté. Práce šamana je chránit kmen před nebezpečím zvenčí a přesně tohle jsem dělal. Svou práci jsem měl rád. Než mi vybuchla do obličeje.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Muž se zlatým torkézem, Green Simon R.
Lanter - 02. 03. 2009 19:17

Táto kniha je prvá z cyklu Tajná historie, a tak je takpovediac na nej, či má tento cyklus budúcnosť a získa si čitateľov, alebo nie. Po jej prečítaní si myslím, že svoju úlohu splnila a rozhodne si pokračovanie nenechám ujsť. Simon R. Green má totiž osobitý štýl a aj jeho zmysel pre humor mi nie je cudzí. Príbeh je písaný spôsobom alias James Bond, o čom svedčí aj krycie meno hlavného hrdinu Eddieho Drooda ako Šaman Bond a názov druhej pripravovanej knihy cyklu Démoni jsou věční (Diamanty sú večné :)) To je zárukou nadupaného deju, ktorý ani na chvíľu nepribrzdí. Nechýba tu ani "Bond girl" a hrozba pre celý svet, ktorú môže odvrátiť len Šaman Bond, ktorého majú na muške nielen tajné organizácie rôznych určite nie ľudomilných záujmov, ale aj jeho pekne vypečená Droodoviec rodinka, ktorá by ho najradšej videla bez pulzu a v rakvi. Akčnosť násobená dobrou zápletkou a okorenená Greenovským humorom rovná sa štyri a štvrť hviezdy, zaokrúhlene 4.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 224 Kč
 233 Kč
 233 Kč
 260 Kč
 287 Kč
 260 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 197 Kč
 341 Kč
 170 Kč
 215 Kč