Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, dne 4.7. budou všechny naše pobočky zavřené z důvodu dovolené. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Rozbřesk, Meyerová Stephenie

Meyerová Stephenie: Rozbřesk
Název:   Rozbřesk
Autor:   Meyerová Stephenie
Žánr:   fantasy / horor
Série:   Stmívání (4)
Počet stran:   608
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Egmont
Překladatel:   Markéta Demlová

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   279 Kč
Sleva:   120 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života – objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ – zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Rozbřesk, Meyerová Stephenie
Renča - 25. 03. 2009 14:58

Předchozí díly se mi líbily, přestože nepatřím do cílové skupiny. 3.díl Zatmění považuju za nejlepší díl celé série, proto jsem se na Breaking Dawn těšila. A dočkala se velkého zklamání. Nechápu, jak to autorka mohla takhle pokazit. Taky jsem očekávala, že čím víc toho bude mít napsáno, tím lepší bude její styl, ale nestalo se.
Obsah knihy je podle očekávání dobrý, mě ale zklam...
astalus - 25. 03. 2009 23:59

Obsah knihy je podle očekávání dobrý, mě ale zklamalo nakladatelství Egmont. Vzhledem už tak k oddalovanému termínu vyjití se vytáhlo s vzhledem knihy, která se podobá spíše Zlatým stránkám. Slovo "brožované" vydání je silně nadhodnoceno. Nehledě na to, že se jedná vlastně o zmetek, protože písmo na hřbetě je vzhůru nohama. Myslím, že když už člověk obětuje skoro 400,-, mohl by očekávat za tyto peníze aspoň trošku dobré zboží.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 238 Kč
 350 Kč
 244 Kč
 359 Kč
 132 Kč
 494 Kč
 134 Kč
 179 Kč
 359 Kč
 1499 Kč
 359 Kč