Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Futurama - (P)ohyby v čase, Boothby Ian, Lloyd James a Delaney John

Boothby Ian, Lloyd James a Delaney John: Futurama - (P)ohyby v čase
Název:   Futurama - (P)ohyby v čase
Autor:   Boothby Ian, Lloyd James a Delaney John
Žánr:   komiks
Počet stran:   120
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Jota
Překladatel:   Petr Finkous
Autor obálky:   James Lloyd a John Delaney

Běžná cena:   258 Kč
Naše cena:   232 Kč
Sleva:   26 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Legendární Futurama se zrodila v hlavě tvůrce kultovního seriálu Simpsonovi Matta Groeninga. Nejde jen o další retrofuturický sci-fi komiks, ale o šokující intergalaktické vícedimenzionální dějiny science-fiction! * Smůlou pronásledovaný poslíček Phillip J. Fry se poslední den roku 1999 vydá na osudovou donášku pizzy do kryolaboratoře, kde je náhodou zmražen na tisíc let. Když ho znovu rozmrazí, píše se rok 3000. Fry se ocitá v Novém New Yorku a najde práci u svého praprapra… pra synovce v doručovatelské službě Planet Express. Cestuje do nejzapadlejších koutů vesmíru, kam doručuje ty nejpodivnější zásilky. Potkává podivné mimozemské formy života, donchuány v sametových kombinézách, ztřeštěné mutanty či hlavy celebrit ve sklenicích. Futurama je plná monster, kyborgů, nejpodivnějších kreatur, nesmyslných vynálezů, smrtících paprsků a robotů, ale tvůrci do ní propašovali i trochu opravdových lidských citů – a hlavně hodně smíchu.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Futurama - (P)ohyby v čase, Boothby Ian, Lloyd James a Delaney John
eMPage - 14. 03. 2010 09:38

Po Simpsonech tu máme zábavnější dvojče v podobě Futuramy. Říkám to záměrně, protože pro mě osobně je Futurama lepší. Zatímco Simpsonovi vydala Crew, tak tady to je Jota a hned první, co vás udeří do očí je papír, netvrdím, že je špatný, ale je hrubší a celé tak tak působí "levnějším" dojmem, ačkoli cena zase tak nízká není. To je však pouhý detail, který jsem zmínil, jen abych napsal pár písmenek... Zpět ke komiksu. Kniha obsahuje čtyři kapitoly, které na sebe vzájemně navazují. V první kapitolce se posádka vydává na vzdálenou planetu, aby našla vhodnou školu pro mladého klona profesora Farnswortha. Skončí to tak, že i ostatní členové se zapojí do školního života a posléze zachrání školu před jejím zničením...Ve druhé kapitolce se všichni vracejí zpět na Zem, kde zjišťují, že všichni zmizeli a aby toho nebylo málo, objeví se Omikronci, kteří chtějí neobydlenou planetu zabrat. Posádce tak nezbývá nic jiného, než je přesvědčit, že je planeta obydlená..Na konci druhé kapitoly se naši tři hrdinové dostávájí každý do jiné časové entity...Leila do staroŘecka, Fray do mezigalaktické války a Bender do středověké Ameriky. Každý zde pak řeší jak se dostat zpět a dát dohromady kousky stroje času, který by je všechny zachránil. Třetí a čtvrtá kapitola jsou zde velice těsně propojeny, takže až na konci knihy se dozvíme, zda se všechno povedlo tak jak má... Celkovvě je komiks velice zdařilý, jak už příběhem, tak i humorem, který rozhodně pobaví, fanoušky seriálu určitě...takže mi nezbývá nic jiného, než knihu doporučit a udělit ji maximální hodnocení :-)
Sim vs. Fut.
Hor - 16. 06. 2012 07:32

Naprosto souhlasím s eMPage(kromě papíru, kterej mi příde naopak úžasnej), futurama je jen o trochu lepší seriál než simpsonovi, ale o hodně lepší komiks než simpsonovi, který mě vážně nudil. Futurama je zábavná od začátku do konce a kvalitativně se její příběhy mohou v pohodě srovnávat se seriálem.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství Překladatel
 224 Kč
 314 Kč
 160 Kč
 359 Kč
 296 Kč
 94 Kč
 2201 Kč
 313 Kč
 250 Kč
 268 Kč
 238 Kč
 232 Kč