Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Forgotten Realms: Návrat domů 02 - Maestro, Salvatore R. A.

Salvatore R. A.: Forgotten Realms: Návrat domů 02 - Maestro
Název:   Forgotten Realms: Návrat domů 02 - Maestro
Autor:   Salvatore R. A.
Žánr:   fantasy
Počet stran:   368
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Wizzards
ISBN:   978-80-7594-080-3

Běžná cena:   369 Kč
Naše cena:   258 Kč
Sleva:   111 Kč, 30%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Zástupy démonů, temnota a válka po sobě zanechaly spoušť a v dávné baště trpaslíků se budí ničivá síla, již nebude snadné spoutat. Podaří se pozvednout z trosek Věž mystických věd a spolu s ní naději na zkrocení pustošivé moci?

Pojďte se ponořit do šera domoviny elfského odpadlíka, slyšte řinčení čepelí a syčení hadích bičů zvrácených matriarch. Odhalte, kdo je ten záludný maestro, mocný loutkář, který tahá za nitky a drnká na struny osudu. R. A. Salvatore vás v románu Maestro, druhé knize z cyklu Návrat domů, zahrne nekonečnou imaginací, převleky a převtěleními, magickými reinkarnacemi a vůlí i zvůlí lepších i horších bohů.

Drizzt se vrací domů. Ale ne do Mitrilové síně. Ne na Planinu ledového větru. Míří do Menzoberranzanu. Bruenor je připraven vyrazit na cestu spolu s ním a vzít s sebou i celou armádu trpaslíků, aby jednou provždy ukončil hrozbu, kterou Menzoberranzan představuje, jenže Drizzt musí nejdříve zjistit, co se vlastně děje. Trpasličí armády možná vůbec nebude potřeba. Pavoučí město už mohlo podlehnout démonům a jejich zákeřnému princi. Jenže i kdyby to byla pravda, proč by se s tím měli démoni spokojit?

Maestro začíná tam, kde skončil Arcimág, vrhá Drizzta do zatím nejnebezpečnějšího dobrodružství a přináší akci, napětí, oblíbené postavy, temné elfy, netvory a démonské prince, které Drizztovi fanoušci zbožňují.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 449 Kč
 269 Kč
 244 Kč
 349 Kč
 332 Kč
 449 Kč
 174 Kč
 258 Kč
 279 Kč
 258 Kč
 239 Kč
 149 Kč