Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Zahalená říše, Knaak Richard A.

Knaak Richard A.: DragonRealm 5 - Zahalená říše
Název:   Zahalená říše
Autor:   Knaak Richard A.
Žánr:   fantasy
Série:   DragonRealm (5)
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Hana Vlčinská
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný

Běžná cena:   229 Kč
Naše cena:   160 Kč
Sleva:   69 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Nimth, domovský svět vraadských čarodějů, pomalu umírá. Zavinili to samotní Vraadové svým bezohledným zneužíváním magie. Jejich jedinou nadějí na přežití se stala zahalená říše, tajemná země za „závojem“. Ale ta příchozí nevítá s otevřenou náručí. Tento svět totiž už své obyvatele má. Na Vraady číhají nepřátelé ve vzduchu i pod zemí. A setkání s tajemnými strážci rase čarodějů naznačí, že jejich budoucnost v Dračí říši je nejistá. * DragonRealm – úžasný svět nelítostných válek, kde magie mladého Cabea Bedlama bojuje s čaroději, šílenými vládci, démony, temnými bohy. a nemilosrdnými dračími králi. * Nyní přichází úžasná sága o tom, odkud se Dračí říše vzala.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Zahalená říše, Knaak Richard A.
DAM - 22. 04. 2008 13:32

Dragonrealm - Zahalená říše je podstatě novou trilogií, dějově se odehrává před Ohnivým drakem a určitě ji lze číst jako první, ale tohle nikomu nedoporučují. Kniha popisuje Vraady a jejich odchod ze zničeného Nimthu - domovské země Vraadů. Vraadové zvyklí na každodenní používání magie a první příčku v potravinovém řetězci, v novém světě své shopnosti ztrácejí a naopak potkávají jiné postavy které jsou mnohem silnější než oni samotní. Knihu nedoporučuji číst jako první zdůvodu, že to je tak vše zajímavé co kniha nabízí, zbytek je opět plýtvání místem. V sérii Dragonrealm je to lepší střed.
Nadprůměrná kniha
Dann - 13. 05. 2008 18:53

Cabe Bedlam je pryč. A to se mi nezdá dobré, příběh tím ztrácí velice mnoho ze své kvality. Ale, na druhou stranu, je dobré poznat i minulost tohoto nádherného světa. Doporučuji, pokud Vás zajímá historie DragonRealm a pokud si chcete zpříjemnit deštivý večer.
RE: Ad Zahalená říše, Knaak Richard A.
nejvalecnice - 27. 11. 2008 17:23

> Dragonrealm - Zahalená říše je podstatě novou trilogií, dějově se > odehrává před Ohnivým drakem a určitě ji lze číst jako první, ale > tohle nikomu nedoporučují. Kniha popisuje Vraady a jejich odchod ze > zničeného Nimthu - domovské země Vraadů. Vraadové zvyklí na každodenní > používání magie a první příčku v potravinovém řetězci, v novém světě > své shopnosti ztrácejí a naopak potkávají jiné postavy které jsou > mnohem silnější než oni samotní. Knihu nedoporučuji číst jako první > zdůvodu, že to je tak vše zajímavé co kniha nabízí, zbytek je opět > plýtvání místem. V sérii Dragonrealm je to lepší střed. ano, vždyt ty máš hlavu, doufám jen že nejsi sám, avšak přesto vtipu, neuškodilo by většinám
Dotaz
Jack_Dark - 07. 02. 2009 14:57

Klasická otázka je naděje na dotisk???

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 160 Kč
 153 Kč
 174 Kč
 174 Kč
 174 Kč
 188 Kč
 160 Kč
 167 Kč
 269 Kč
 174 Kč
 847 Kč