Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Dívka, která se třpytila, Beukesová Lauren

Beukesová Lauren: Dívka, která se třpytila
Název:   Dívka, která se třpytila
Autor:   Beukesová Lauren
Žánr:   fantasy
Počet stran:   368
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Jota
Překladatel:   Petra Navrátilová
Autor obálky:   Veronika Cágová
ISBN:   978-80-7462-758-3

Běžná cena:   328 Kč
Naše cena:   295 Kč
Sleva:   33 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Harper získá v roce 1931 klíč od domu, který mu umožní cestovat časem. Nachází zde pokoj plný trofejí z vražd, které jednou spáchá – protože už je vlastně spáchal. Putuje časem od světové hospodářské krize třicátých let minulého století až po léta devadesátá a pronásleduje „zářící dívky“, mladé inteligentní a nadějné ženy „s potenciálem“. Pod dohledem je má od jejich dětství a zabíjí je až jako dospělé ženy. Vyprávění klouže dekádami tam a zpět. Vrah vedle těl zanechává obyčejné, ale přece zvláštní předměty a jiné trofeje si zase odnáší.

Kirby měla to štěstí, že Harperovo napadení přežila. Ví, že kromě toho, že se jedná o násilníka a psychopata, je na útočníkovi ještě něco zvláštního. Začne hledat další dívky, které však tolik štěstí neměly a podobná napadení nepřežily. S pomocí novinových výstřižků a rodin obětí pátrá po spojitostech s útočníkem a po jeho totožnosti. Jediného spojence nachází v novináři Danu Velasquezovi, který se jejím případem před léty zabýval. Kirby k němu přichází do redakce na stáž a jejich původně pracovní vztah se postupně začíná měnit v cosi osobnějšího.

Důkaz – Dům a jeho tajemství –, který Kirby nachází, se zdá neuvěřitelný. Ale pro dívku, která přežila vlastní smrt, není nic nemožné. Situace se mění v neprospěch Harpera, protože teď začne ona pronásledovat jeho. Tak dlouho dokud celou věc nedovede až do konce.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Nakladatelství
 678 Kč
 358 Kč
 232 Kč
 358 Kč
 313 Kč
 238 Kč
 268 Kč
 313 Kč
 250 Kč