Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Agent JFK - Svůj svět si musíme zasloužit, ant.

kol.: Agent JFK Speciál - Svůj svět si musíme zasloužit
Název:   Agent JFK - Svůj svět si musíme zasloužit
Autor:   ant.
Žánr:   scifi / fantasy
Série:   JFK (Speciál)
Počet stran:   320
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton + EF
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   224 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Světů je mnoho a jen jeden je náš. Zkáza jednoho může znamenat spuštění dominového efektu, který vymaže miliardy nevinných. Proto vznikla Agentura Kovářů rovnováhy, která bdí nad dodržováním pravidel ochraňujících životy lidí, kteří netuší, že neexistuje jen jeden vesmír. Agenti však nebojují za fráze a hesla, bojují sami za sebe.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Agent JFK - Svůj svět si musíme zasloužit, ant. ant.
Jan Vaněk jr. - 28. 01. 2009 23:22

"Autor: ant. ant."???
Názor
eMPage - 14. 02. 2009 08:19

Tak tenhle speciál na mě zapůsobil značně rozpačitě. Zhodnotím jednotlivé povídky a poté vyřknu konečný ortel. J.W. Procházka - Příliš mnoho lilií - Nádherná atmosféra, dobře napsané, napínavý příběh, prostě dobré 4* J. Hlávka - Žiješ jenom jednou - Velmi příjemné překvapení. Velice dobře odvyprávěný příběh, prošpikovaný nevtíranými vtípky, příjemně odsýpá, autor upíry prostě umí 5* O. Neff - Hawkův vzkaz - Tak tohle absolutně nechápu. Celé to šlo zcela mimo mě a ač jsem to četl dvakrát, nepochopil jsem co nám tím chce autor říci. Takhle raději ne, pane Neffe. 1* V. Ríša - Taková malá mise - Tohle je zajímavá povídka. Celkem příjemný hlavní hrdina, ale zápletka je taková nemastná, slaná ale trochu je. Působí to rozporuplně, je to akční, ale předvídatelný a ty jména jsou taky něco 3* K. Francová - Navěky - Těšil jsem se, že se autorka po pro mě nepříliš povedeném Věku mloků něčím vytáhne, ale nedočkal jsem se. Opět je to pohled ze ženské strany a opět je to takové o ničem. Nikita mohla být zajímavou postavou, ale takhle to není nic, škoda 2* T. Bartoš - Komando - Velice zajímavý příběh. Je zde akce, zajímavý a originální (celkem) příběh a spousta mrtvých (některých je škoda). Dobře napsané a napínavé a to je dobře 4* F. Vrbenská - Tichá noc, svatá noc - Po přečtení této povídky mám celkem strach o další díl agenta JFK. Ne že by byla až tak špatná, ale byla spíš taková nafouknutá, prostě jednoduchý příběh zabalen do velkého papíru. Člověk se v ní i místy trochu ztratil 3* J. Hlávka - Kočičárna - Tak se mi zdá, že Česká republika má dalšího skvělého autora. I svou druhou povídkou mě totiž dokázal zaujmout. Další povedený příběh s lehkým nadhledem a celkem originálním pojetím. Je to radost něco takového číst 5* M. Žamboch - Ustoupit není kam, za námi je Moskva - Typický žambochárna, do detailu popsané reálie, skvělé odvyprávěný příběh a pohled do minulosti. Má to styl, akci a celkem povedený konec, prostě klasika 4* Takže si to sečteme...to máme tolik a tolik a ještě tohle...zprůměrujeme...to uděláme takhle...a vyjde nám...trochu zklamání. Je to průměrná kniha, bohužel, jsou zde výborné povídky, ale bohužel i ty méně dobré, zvláště pak pan Neff, od toho jsem to nečekal. Vyšlo mi zhruba 3,4 ale protože takové hvězdičky tu nejsou, tak musím dát 3* fanouškem JFK ale zůstanu pořád, protože i on si svého čtenáře musí zasloužit :-)
Ad Agent JFK - Svůj svět si musíme zasloužit, ant
Norek - 06. 09. 2009 14:35

Lehce jsem se obával jak speciál dopadne, přece jenom povídky nejsou typickým útvarem série, navíc ohlasy byly tak lehce skeptické, ale byl jsem velice mile překvapen, neboť mám pocit že povídky většina autorů sedly skoro líp než celé díly. Příliš mnoho lilií - JWP mě trošku zklamal, možná za to můžou přehnané očekávání, ale každopádně není akční jízda na hřibitově vůbec špatná, akorát se tam zbytečně plete transdimenzionální plkání. Ale vtip, akce a odkazy na popkulturu zůstaly Žiješ jenom jednou - Hlávka rozhodně nezklamal a navázal na svou skvělou upíří devítku, minimálně stejně dobrou povídkou, kde hraje prim upír a vedoucí Divize vnitřních záležitostí, Noel Dwaken, stará upírská legendy a Zářící malá holka, která prožila příliš mnoho životů. Kočičárna, druhá povídka Hlávky je z trochu jiného soudku, je mnohem humornější a hlavní hrdina je dost netypický - je to bázlivý průzkumník které se vydává po stopě uprclého démona. Proti němu stojí elitní agentka X-Hawka a nebýt pomoci inteligentí kočky, asi by to hrdina už nerozpovídal. Hawkův vzkaz - rozhodně není tak nepochopitelný jak se píše výše, ale rozhodně je dost složitý a na JFK netypický. Jde přitom o souboj sniperů v dosti pokřiveném prostoru - yvnikající nápad, ale zábavnost lehce pokulhává. Taková malá mise - dobrodružka par excellence, odehrává se v Indii v éře střelného prachu, takže se postarší hridna bude muset vypořádat z rozzuřenými slony a tygry a pohůnky nepřátelského šlechtice, aby na živu udržel klíčovou postavu pro nastávající volbu krále. Svižné tempo a dobře napsané akční scény, občas vtípek a občas střípek z agentury, prostě vše co si od JFK můžeme přát. Navěky - se snáží dovyprávět příběh Nikity Bernstein a to se mu daří na výbornou. Dozvíme se ledacos dalšího o X-Hawkovi a natvrdo budeme sledovat obrácení Nikity na temnou stranu. Neakční, za to psychologicky propracované Komando - military SF jaako řemen, komado vyzbrojené speciálními obleky se vydává prozkoumat dimenzi která se má spojit s další, postupně zjištuje že nic není tak jednoduché a bude za to muset zaplatit životem až příliš mnoha lidí. Trochu teorie o paralelních dimenzích a hromada akce, řemeslně dobře odvedená, ale tak úplně mě nenadchla. Tichá noc, svatá noc - akční honička předvánočním Pruskem na počátku 20. století, přináší velice zajímavé kulisy a atmosféru, za to mírně nepřehledný děj, kde Kováře nahání až příliš mnoho lidí na to aby se v tom dalo vyznat. Ale jinak paráda. Ustoupit není kam, za námi je Moskva – promakané reálie a skvělá atmosféra bojů na ruské frontě za druhé světové války, JFK musí vézet pracovní četu a pár vojáků proti velké přesile doprovázené tanky. Akční jízda a pěkný konec povídky jsou optimálním zakončením sbírky.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 89 Kč
 125 Kč
 125 Kč
 80 Kč
 89 Kč
 89 Kč
 305 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 200 Kč
 179 Kč
 116 Kč