Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

DragonLance - Kangův regiment, Weis Margaret & Perrin Don

Weis Margaret & Perrin Don: DragonLance - Kangův regiment
Název:   DragonLance - Kangův regiment
Autor:   Weis Margaret & Perrin Don
Žánr:   fantasy
Série:   DragonLance
Počet stran:   238+222
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jakub Bohoněk a Zuzana Hanešková
Autor obálky:   Keith Parkinson
ISBN:   978-80-7398-070-2

Běžná cena:   438 Kč
Naše cena:   307 Kč
Sleva:   131 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Záporáci z Války kopí jsou opět na scéně, tentokrát v dilogii Kangův regiment, skládající se z knih Brigáda zatracených a Drakoniánská čest za skvělou cenu.

Válka kopí skončila porážkou pro síly Královny Temnot a skupina jejích drakoniánských vojáků opustila bojiště. Drakoniáni ze ženijní jednotky první dračí armády přišli na to, že válka v sobě nese jednu velkou nevýhodu – jeden během ní může snadno zemřít. Vedení smělým plukovníkem, Bozakem jménem Kang, se drakoniáni dostanou do Karoliských hor, kde v malém a poklidném údolíčku založí vesnici a zkouší žít v míru. Naneštěstí nemají vrchovští trpaslíci na druhé straně téhož údolí zrovna radost z vyhlídky na nové sousedy a jeden nájezd vede k druhému, což vyústí v třicet let trvající spor.

Právě začalo léto. Žhavé léto předznamenávající zkázu Krynnu. Ve světě dochází k podivným a děsivým událostem – událostem, kterým nikdo v údolí nevěnuje nejmenší pozornost. Neboť trpaslíci objevili mapu vedoucí k pohádkovému pokladu ukrytému hluboko v tunelech trpasličího království Thorbardinu. Drakoniáni zjišťují, že tenhle poklad je pro ně cennější než všechno bohatství na světě a bezpodmínečně jej musí najít ještě před trpaslíky. Královna Temnot mezitím spřádá vlastní plány. Kdo první získá poklad? A bude někdo naživu, aby si jej pak také užil?Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 481 Kč
 565 Kč
 119 Kč
 188 Kč
 167 Kč
 259 Kč
 188 Kč
 153 Kč
 109 Kč
 153 Kč
 153 Kč
 223 Kč