Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Iustus Ukázky z knih
Iustus
část první

4. března 2010, Martin Moudrý
Potkali jste ho někdy? Muže v šedém obleku s očima staršíma než čas? Ne, myslím že ne. To už byste totiž byli mrtví. Byl strašlivější než Smrt, hrozivější než věčnost a nesmiřitelnější než celá Devátá sféra dohromady. Ale nic netrvá věčně. Teď se smí jen dívat. Na tupé ovce, v něž se změnilo Hospodinovo stádo. Na zlo, nenávist a hnilobu prosakující světem. Má to všechno jako na dlani a trpělivost nikdy nepatřila k jeho silným stránkám. Nechtěl bych být ve vaší kůži, vážně ne. Protože tenhle svět… se ZMĚNÍ. První část románu Martina Moudrého nazvaného Iustus chystá nakladatelství Leonardo na druhou polovinu března.

Číst článek dál | Diskuze (3) | Přístupů: 4944
Devátá sféra 2 Recenze
Devátá sféra 2
Martin Moudrý

19. února 2009, Jindra Střelec
Druhá kniha začíná v okamžiku, ve kterém první skončila. Přesná střela ukončila život dalšího hostitele a Jaff se tak ocitá v jiném těle nedaleko hořících domů a trosek letadla, které použil při svém útěku z Eudoxova uralského panství. Dokáže se však rychle oklepat a po přesunu do nového těla si užít i pár dní nespoutaných radovánek. Nepřítel ale také nezahálí, a tak je démon hnán opět na útěk, který má skončit nedaleko nejznámější ostravské ulice, což slibuje nejednu pikantní scénu.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 6134
Devátá sféra 1 Recenze
Devátá sféra 1
Martin Moudrý

11. února 2009, Jindra Střelec
Vánoce jsou rozporuplné období. Na jedné straně očekávání, radost obdarovaných a jiskřičky štěstí v dětských očích, na straně druhé předvánoční shon, nervozita a deprese. Martin, alias Jaff, rozhodně spadá do té druhé kategorie. Momentálně se opilý potácí noční Karvinou a jeho cílem je rovná střecha čtrnáctipodlažního paneláku a pak nedlouhý volný pád, který bude, jak doufá, zakončen poměrně efektním rozplácnutím a přechodem do nebytí.

Číst článek dál | Diskuze (133) | Přístupů: 5907
Démon na útěku si prostě nemůže užívat tolik sexu, kolik by chtěl! Rozhovory
Démon na útěku si prostě nemůže užívat tolik sexu, kolik by chtěl!
rozhovor s Martinem Moudrým

30. ledna 2009, Martin Fajkus
Tak obhajuje Martin Moudrý absenci sexuálních scén v první části svého nejnovějšího románu Devátá sféra. A jedním dechem slibuje, že v části druhé dostane tato démonumilá činnost mnohem větší prostor. Na své si však přijdou i všichni příznivci brutálně akčních příběhů, v nichž hlavní hrdina nikdy nezapomene pronést s ledovým klidem suchou hlášku, zatímco jeho rozpálené guny neúnavně pumpují olovo do těl nepřátel všeho druhu. A za ním zůstávají jen hromady mrtvol, potoky krve a pach spáleniny. Prostě splatterpunk jako vyšitý…

Číst článek dál | Diskuze (6) | Přístupů: 11240
Konec křížů Recenze
Konec křížů
Martin Moudrý

30. července 2008, Piter
Milovníci brutální akce se konečně dočkali, po mistrovi žánru Kulhánkovi a několika mizerných napodobeninách je na pultech další román, ze kterého kape krev, vykukují vytrhaná střeva a ukřižování se v něm považuje za relativně snadnou smrt. A všechno pochopitelně s nadhledem a humorem, který vás nutí hltat knihu do poslední strany, a ne odskakovat si na onu místnost podívat se znovu na poslední jídlo.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 6536
Konec křížů Ukázky z knih
Konec křížů
ukázka z románu

16. května 2008, Martin Moudrý
O tom, že autor Temných záblesků Martin Moudrý napsal nový román jsme informovali zde. Nyní na Fantasyi přinášíme i ukázku. Knihu vydá někdy v průběhu léta nakladatelství Leonardo.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 5517