Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Vyhlášení recenzentské soutěže nakladatelství Laser-books,

Miéville - Město a město 2

Nakladatelství Laser-books se rozhodlo vyhlásit nesmírně zajímavou recenzentskou soutěž, které se mohou zúčastnit jak stávající, tak noví recenzenti Fantasye. Zbystřit pozornost by měli nejen ti, kdo již na náš web přispívají, ale i ti, co mají zájem s psaním recenzí začít – pokud budou jejich práce dostatečně kvalitní, mohou se posléze stát stálými spolupracovníky Fantasye i se všemi výhodami z toho vyplývajícími.

Princip soutěže je jednoduchý. Nakladatelství Laser-books poskytne čtyřem webzinům (kromě Fantasye se jedná ještě o Fantasy Planet, Sarden a Top Zine) výtisky všech titulů, které vydá (reprinty se nepočítají), a to počínaje románem Město a město Chiny Miévilla, jenž vyjde tento čtvrtek. Do soutěže o nejlepší recenzi budou zařazeny pouze ty práce, které se na jmenovaných stránkách objeví v průběhu dvou měsíců po vydání knihy, napsány musí být do čtyř týdnů po vyzvednutí zaslaného titulu (ti z nových recenzentů, kteří mají pocit, že je to pro ně vražedný termín, by se proto vůbec neměli hlásit). V Laser-books pak všechny recenze vyhodnotí a danému recenzentovi přičtou body. Na začátku roku 2010 se vše sečte a vítěz obdrží balíček knih dle vlastního výběru.
Přesné znění pravidel i s podrobnostmi lze najít zde.

Případní noví recenzenti, kteří by se soutěže chtěli zúčastnit právě na Fantasyi, by proto měli v nejbližší době poslat na mail popiolek@fantasya.cz nějakou svou recenzi (a to na libovolnou knihu fantastického žánru) k posouzení. Čeština i slovenština jsou možné. Rozsah recenze je volný, ideální délka se pohybuje v rozmezí 3500 – 4500 znaků včetně mezer. Redakce Fantasye zhodnotí kvalitu recenze a zájemci pošle zprávu, jak dopadl, zda byl zařazen do recenzentské soutěže a jestli může případná spolupráce s Fantasyí pokračovat i dál. Je samozřejmé, že právě kvalita (nebo potenciál) recenze je pro nás klíčový a rozhodující.

22. června 2009, Fantasya

Diskuze k článku

Žádný příspěvek.

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).