Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Pozvánka na CravataCon, Nový Jičín 2010 (PR)

CravataCon

CravataCon, jméno, které naši akci neodmyslitelně spojuje s etiketou, historií, fantasy, hrami a Warhammerem. Již potřetí si tak dovolujeme pozvat vás, fanoušky obdobných šíleností, do Nového Jičína na víkend plný zábavy a veselí.

Z nabitého programu, který těm nejhyperaktivnějším asi ani pořádně nedovolí vydechnout, se těžko vybírá – čeká vás totiž nejen smršť přednášek vážných i méně vážných, mezi nimiž si na své přijdou fanoušci pasivního poslouchání, ale i spousta různých workshopů, soutěží a turnajů. Za vypíchnutí stojí kupříkladu otestování znalostí, jak a kdy bizarně zemřela ta nebo ona významná postava v dějinách, vtipná přednáška o Rozmnožování mytických tvorů nebo třeba přednáška paní spisovatelky Františky Vrbenské.

Z dalších hostů si zaslouží vypíchnout třeba přítomnost téměř kompletní redakce Doupe.cz nebo herních vývojářů z Bohemia Interactive, kteří na našem conu opět ukáží svou chystanou hru, poradí všem bezradným tvůrcům v zajímavých workshopech a svými přednáškami jistě potěší nejednoho herního nadšence. Stejně tak potěšíme fanoušky stolního Warhammeru, kteří si budou moci poslechnout něco o své oblíbené hře a rovněž se zúčastnit jednoho z turnajů.

Kdyby vás znavily i tyto kratochvíle, určitě nepohrdnete posezením u místního baru, kde bude dostatek tekutin pro svlažení žízně a pochutin pro zahnání hladu, stejně jako příjemná atmosféra na debaty o všem možném. Stejně tak si v doprovodných liniích budete moci zahrát na konzoli Wii či si zaskákat DDR, nebo se prostě jen s přáteli ponořit do hraní deskovek. Chutím se meze zkrátka nekladou. Ostatně, ať se neomezuji jen na to, co se zdá zajímavé mně – podívejte se na kompletní program na našich stránkách.

Vrcholem CravataConu by pak měl být bezpochyby Galavečer, který se ponese ve znamení parodické divadelní hry, jež si vezme na paškál jednu známou pohádku, a pak hlavně v rytmu maškarního plesu. Ten nabídne dost zábavy jak nadšeným tanečníkům, tak i těm méně nadaným, kteří se budou moci účastnit doprovodného programu a dalších podobných radovánek.

Co zbývá dodat? Snad jen to, že se na vás všichni organizátoři těší a rádi vás uvidí 5. – 7. března 2010 v Novém Jičíně. Cenu vstupného, možnosti ubytování spolu s detailním programem a další podstatné věci pak naleznete na stránkách CravataConu

Těšíme se na vás a na závěr máme jednu malou prosbu – zaregistrujte se, prosím, před tím, než skutečně přijedete – je pro nás důležité vědět, kolik návštěvníků nám aspoň přibližně dorazí.

17. února 2010, Jakub Kovář

Diskuze k článku

Žádný příspěvek.

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).