Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Most duší, McIntosh Fiona

McIntosh Fiona: Převtělení 3 - Most duší
Název:   Most duší
Autor:   McIntosh Fiona
Žánr:   fantasy
Série:   Převtělení (3)
Počet stran:   382
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   181 Kč
Sleva:   78 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Prvních padesát objednatelů zase získá zdarma překrásný plakát. * Wyl Thirsk bojuje s časem a také s novou tělesnou schránkou, která v něm vzbuzuje odpor, ale přesto se vše, čemu se snažil zabránit, stává skutečností. * Prokletí Převtělení žádá, aby se Wyl stal panovníkem Morgravie. Ale dar způsobil neuvěřitelný zmatek a proměnil Wylův život v nekonečný zápas, který nemusí přežít – a možná ani nechce.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Most duší, McIntosh Fiona
Dinik - 05. 02. 2008 08:22

Trilogie Převtělení mě svým prvním dílem nadchla. Originální zápletka, dobře napsané postavy a padouch, kterého jsem opravdu ze srdce nenáviděl. Druhý díl pokračoval ve stejném duchu a opět se mi velmi líbil. Třetí díl není špatný, ale kvality předchozích dvou už nedosahuje. Všechno se zde zdárně vyřeší, nekoná se již žádný extrémně překvapivý zvrat, ale i tak je to pořád dobrá kniha.
Ad Most duší, McIntosh Fiona
Dariel - 15. 03. 2010 21:21

Aremis využíva svoj vplyv na horského kráľa a nakazí ho myšlienkou na alianciu z Celimom. Ten ju z nadšením príma a stretáva sa s Celimom. Na túto konferenciu sa dostaví nečakaný hosť, Yelena. Morgravský kráľ ju chce na počesť horkého kráľa zabiť, no ten si nájde vo Wylovej sestre zaľúbenie a požiada ho aby mu dal Yelenu ako dar. Celimus sa zdráha, ale potom dovolí aby si ju horal odviedol do svojho kráľovstva pod podmienkou, že ju už nikdy neuvidí. Fynch sa zatiaľ dozvedá pravdu a získava moc aby porazil Rashlyna, no vie, že za všetko existuje protihodnota. Valentina je nútená si vziať Celima a ten s toho spraví obrovskú slávnosť pre celý Briavel a Morgraviu. Ale to, čo sa ešte stane nechám už na vašom čitateľskom umení. Tretia kniha je veľmi dobre napísaná a číta sa veľmi ľahko. Čitateľ sa nestíha nudiť. Plnými dúškami si vychutnáva prekvapenia a zvraty. A dokonca sa zmení aj to čo mi vadilo na druhom diely. Jediné mínus je absolútne sladučký koniec. Zlo je potrestané a dobro je odmenené. Ale aj napriek tomu je koniec originálny a posledných pár strán človek miestami nedýcha alebo neverí tomu, čo číta.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 174 Kč
 174 Kč
 257 Kč
 160 Kč
 139 Kč
 259 Kč
 384 Kč
 239 Kč
 349 Kč
 167 Kč