Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Noční lovci 6 - Jeden hrob za druhým, Frost Jeaniene

Frost Jeaniene: Noční lovci 6 - Jeden hrob za druhým
Název:   Noční lovci 6 - Jeden hrob za druhým
Autor:   Frost Jeaniene
Žánr:   fantasy
Série:   Noční lovci (6)
Počet stran:   224
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Larry Rostant
ISBN:   978-80-7398-255-3

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   181 Kč
Sleva:   78 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

DUCH LOVCE ČARODĚJNIC ZÍSKAL FYZICKOU PODOBU… … jak lze ale zabít něco, co už je několik století mrtvé?!

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří (nyní už) manžel Bones museli během svého bouřlivého vztahu čelit ledasčemu: partnerskými rozepřemi počínaje, přes nájemné zabijáky, egyptského super-upíra a konče třeba vyhlazovací válkou mezi nemrtvými.

Kdo a co ještě – ptáte se – by se mohlo postavit do cesty jejich poklidnému životu, ve který oba doufají, a rozbít tuhle iluzi na tisíce střepů, v nichž se upíři, jak už je jejich zvykem, neodrážejí? Odpověď zní: Heinrich Kramer.

S Němci (o Rakušanech nemluvě) je zkrátka vždycky potíž – ať už mají podobu prťavého čalouníka se srandovní patkou a velikášským komplexem, nebo lovce čarodějnic, který sice před staletími zemřel, ale jakoby mu to nestačilo, vždy o Halloweenu (nebo-li o Dušičkách) si „obléká“ kostým člověka, aby pokračoval v tom, co mu jde nejlépe, totiž v mučení nevinných žen a jejich upalování zaživa.

Šťastná šestka

Zkrátka – žádné zlořezávátko, které opijete rohlíkem a pošlete zpátky mamince. Cat a Bones budou muset vyšponovat veškeré nadpřirozené schopnosti na maximum, protože se nehodlají spokojit s polovičatou prací. Když už k čertům do kotle, tak s plnou parádou a navždy – nicméně zbývá „maličkost“: vymyslet, jak to udělat…

Jen málo sérií subžánru urban fantasy si dokáže v delším časovém horizontu udržet nejen kvalitu, ale také nadhled nad sebou samou. Jeaniene Frostová, duchovní matka obou nemrtvých milenců, to v cyklu Noční lovci zvládá na jedničku. Šest dílů, šest nelítostných protivníků, to vše prošpikováno dráždivou erotikou, dechberoucí akcí a svébytným humorem – není proč váhat, noc a bytosti, pro něž je přirozeným prostředím, už otvírají náruč… Anotace:

Od hrobu ji dělí jeden neopatrný krůček… Jen tak tak zabránili válce mezi nemrtvými a Cat Crawfieldová si teď nepřeje nic jiného než trochu oddychu se svým manželem, upírem Bonesem. Nadání, které získala od voodoo královny New Orleans, přetrvává, až je nakonec vrhne opět do boje, tentokrát proti zákeřnému duchovi. Heinrich Kramer byl před několika stoletími lovcem čarodějnic. Teď na sebe každý rok o Halloweenu bere fyzickou podobu, mučí nevinné ženy, a nakonec je upálí zaživa. Tento rok však Cat a Bones musí riskovat vše, aby ho navěky poslali na druhý břeh. Jak lze ale zabít vraha, který už je dávno mrtvý?Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 174 Kč
 181 Kč
 139 Kč
 167 Kč
 167 Kč
 224 Kč
 167 Kč
 249 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 249 Kč
 229 Kč