Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou naše výdejní místa fungovat následovně:
Arrakis Brno: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Fantasya Praha: Dočasně zavřeno
Matrix Ostrava: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Monstrum: Frankensteinovi dědicové,

: Monstrum: Frankensteinovi dědicové
Název:   Monstrum: Frankensteinovi dědicové
Žánr:   fantasy
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   ADC Blackfire Entertainment, Fantasy Flight Games

Běžná cena:   1599 Kč
Naše cena:   1439 Kč
Sleva:   160 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Je tomu již dvacet let, co vědec Viktor Frankenstein odešel z tohoto světa, když pronásledoval Netvora, kterého sám stvořil – monstrum umně sestavené ze znesvěcených ostatků mnoha lidských i zvířecích mrtvol. Je tomu již dvacet let, co Kapitán Robert Walton porušil svoji přísahu, že Netvora najde a sprovodí tuto zrůdu ze světa.

Monstrum: Frankensteinovi dědicové je gotická strategická desková hra, ve které se z hráčů stávají stvořitelé Netvora. Ve hře ožívá svět nesmrtelného Frankensteina z románu Mary Shelleyové a prostředí Paříže, dvacet let po románových událostech.

Hráči se vžívají role jednoho z uznávaných vědců, jenž se nebojí ušpinit si ruce něčím tak nemorálním, jako je vývoj monster, a pokračovat ve zlověstné práci, kterou Viktor Frankenstein nedokončil. Aby mohli ze hřbitovů a márnic po celém městě shromažďovat suroviny, věnovat se cennému bádání v Akademii věd, najímat spolupracovníky s nevalnou pověstí a lopotit se v laboratoři, budou muset strategicky rozdat úkoly svým pomocníkům a pečlivě spravovat zdroje – to vše ve snaze stvořit novou formu života a vdechnout jí "jiskru lidskosti“.

Pokud se osvědčíte, možná se vám Netvor během jedné ze svých neohlášených návštěv odmění. Když selžete, budete nejspíš litovat, že jste se nesnažili víc!

Hra končí, jakmile jeden z hráčů úspěšně přivede svůj výtvor k životu, nebo po 12 kolech. Hráč s největším počtem vítězných bodů naplní Frankensteinovo poselství, ať již k dobrému či zlému…Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Nakladatelství
 629 Kč
 1169 Kč
 3059 Kč
 1349 Kč
 719 Kč
 899 Kč
 899 Kč
 899 Kč
 1709 Kč
 719 Kč
 629 Kč
 989 Kč