Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou naše výdejní místa fungovat následovně:
Arrakis Brno: 23.2. ZAVŘENO. Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Fantasya Praha: Dočasně zavřeno
Matrix Ostrava: Otevírací doba 09:00 - 17:00, výdej zboží u vstupu do prodejny
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Krystalický déšť, Buckell Tobias S.

Buckell Tobias S.: Krystalický dešť
Název:   Krystalický déšť
Autor:   Buckell Tobias S.
Žánr:   scifi
Počet stran:   440
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Klub Julese Verna
Překladatel:   Jana Rečková
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný
ISBN:   978-80-85892-21-5

Běžná cena:   275 Kč
Naše cena:   248 Kč
Sleva:   27 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Je tomu dávno, jak vyprávějí pověsti, co praotcové přišli na Nanagandu červí dírou na obloze. Hledali nový svět, který by jim patřil. Přinesli si s sebou pestrou směs kultur, náboženství a dialektů ze vzdálené planety Země. Praotci byli mocní, schopni přetvářet svět dle svých potřeb – ale to bylo před mnoha generacemi a co tehdy lidé znali, upadlo do zapomnění. Kde se lidé dříve dívali na stříbrná města na obloze, nyní plují parníky a létají plynem plněné balony. * Stejně jako současný svět kolem, i John deBrun zapomněl více, než si pamatoval. Před dvaceti sedmi roky se objevil na pobřeží Nanagandy bez vzpomínek na minulost. Přizpůsobil se nové existenci, ale jeho mysl je pronásledovaná nezodpovězenými otázkami jeho identity. * Tato záhada nabývá na významu, když krvelační Aztecové překročí pohoří Wicked High, aby opatřili svým nelidským bohům čerstvou krev a srdce. Jediná naděje Nanaganďanů spočívá v tajemném artefaktu Ma Wi Jung, skrytém v mrazivém severu. A pouze John deBrun zná tajemství tohoto zařízení, jen kdyby si dokázal vzpomenout proč a jak! * Krystalický déšť je oceňovaný románový debut nového a velmi slibného talentu na poli sci-fi.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Krystalický dešť, Buckell Tobias S.
Martin Šust - 26. 06. 2008 22:55

Tedy jak to ta Jana dělá? Pracuje jako lékařka, je mimořádně aktivní jako spisovatelka a ještě k tomu rychle a kvalitně překládá. A rozhodně si nevybírá špatné knihy. Klobouk dolů :-)
Tak další novodobá legenda fantastiky je česky. Pa...
Aiax - 27. 06. 2008 16:33

Tak další novodobá legenda fantastiky je česky. Palec nahoru pro vydavatele. Na druhé straně ale musím říct, že u Vernů to zadrbali s obálkou, ta originální IMO přispěla ke slávě a oblibě Crystal Rainu stejně jako Buckell sám. Holt obálky v Čechách... málokterý nakladatel má tu správnou kombinaci vkusu, úsudku a odvahy, takže opravdu špičkové obálky se pak dají počítat na prstech jedné znetvořené ruky.
RE: Tak další novodobá legenda fantastiky je česky. Pa...
Jana677 - 30. 06. 2008 11:17

S tímto názorem lze jedině souhlasit. Sice obálka J.P. Krásného není vyloženě špatná, ovšem originál je mnohem zajímavější a pohlednější. Mírně bych taky vytkla grafickou úpravu, která je skoro identická se Šlechtovým "Krvavým pohraničím". Hodnocení knihy na zahraničních webech jsou většinou hodně pozitivní, zvažuji tedy koupi tohoto titulu.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 209 Kč
 233 Kč
 305 Kč
 314 Kč
 251 Kč
 129 Kč
 133 Kč
 198 Kč
 133 Kč
 179 Kč
 332 Kč
 269 Kč